Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Temperatura silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dłuższego czasu mam wrażenie,że autko za długo się nagrzewa a termostat ma może 3 miechy! Temperature roboczą łapie po przejechaniu ok. 20 km! (przy temp. zew blisko zera lub niżej)

W związku z tym mam pytanko jak długo nagrzewają się wasze fury?

Opublikowano

Autko się nagrzewa czy temperatura silnika dochodzi do swojej optymalnej pracy?

Opublikowano
  • Autor

Dochodzi do normalnej temp. pracy i tak pozostaje-żadnych wachań

Opublikowano

jaki termostat założyłes??ori?? :gwizdanie:

Opublikowano

Może układ został źle odpowietrzony, albo masz już zasyfioną nagrzewnicę. :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jaki termostat założyłes??ori?? :gwizdanie:

Nie termostat był firmy......ale wiem,że kiedyś założyłem termo. tej samej w moim drugim autku i śmigam już na nim 3 latka-łapie pełną temp. po przejechaniu 5-7 km! Ale Nissan to nie audi... A co do ori. to jakie koszty?

Może układ został źle odpowietrzony, albo masz już zasyfioną nagrzewnicę. :confused4:

Układ jest odpowietrzony ok. Ogrzewanie też super tylko rozchodzi się o powolne łapanie optymalnej temp.
Opublikowano

jaki termostat założyłes??ori?? :gwizdanie:

Nie termostat był firmy......ale wiem,że kiedyś założyłem termo. tej samej w moim drugim autku i śmigam już na nim 3 latka-łapie pełną temp. po przejechaniu 5-7 km! Ale Nissan to nie audi... A co do ori. to jakie koszty?

Może układ został źle odpowietrzony, albo masz już zasyfioną nagrzewnicę. :confused4:

Układ jest odpowietrzony ok. Ogrzewanie też super tylko rozchodzi się o powolne łapanie optymalnej temp.

wyglada na termostat. niestety podrobki nie trzymaja parametrow.

ori to ok 80-100 PLN z uszczelka. do tego koneicznie nowy plyn.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki za info troszke jestem zmieszany,ale zkupie ori i wtedy wszystko wyjdzie :confused4:

Opublikowano

Powiedz nam jeszcze dla pewności, przy jakiej temperaturze otwiera ci się termostat?

Opublikowano
  • Autor

Ok. 88-89 st.

Opublikowano

a skad wiesz?

Opublikowano
  • Autor

Kilka tygodni temu zmieniałem rozrząd i przy odpowietrzaniu układu czekałem aż się otworzy,ale oczywiście są to wskazania zegarowe i mogą się troszeczke różnić od tego co podałem wyżej, na vag-u nie sprawdzałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.