Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Temperatura silnika


vikis4

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam wrażenie,że autko za długo się nagrzewa a termostat ma może 3 miechy! Temperature roboczą łapie po przejechaniu ok. 20 km! (przy temp. zew blisko zera lub niżej)

W związku z tym mam pytanko jak długo nagrzewają się wasze fury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki termostat założyłes??ori?? :gwizdanie:

Nie termostat był firmy......ale wiem,że kiedyś założyłem termo. tej samej w moim drugim autku i śmigam już na nim 3 latka-łapie pełną temp. po przejechaniu 5-7 km! Ale Nissan to nie audi... A co do ori. to jakie koszty?

Może układ został źle odpowietrzony, albo masz już zasyfioną nagrzewnicę. :confused4:

Układ jest odpowietrzony ok. Ogrzewanie też super tylko rozchodzi się o powolne łapanie optymalnej temp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki termostat założyłes??ori?? :gwizdanie:

Nie termostat był firmy......ale wiem,że kiedyś założyłem termo. tej samej w moim drugim autku i śmigam już na nim 3 latka-łapie pełną temp. po przejechaniu 5-7 km! Ale Nissan to nie audi... A co do ori. to jakie koszty?

Może układ został źle odpowietrzony, albo masz już zasyfioną nagrzewnicę. :confused4:

Układ jest odpowietrzony ok. Ogrzewanie też super tylko rozchodzi się o powolne łapanie optymalnej temp.

wyglada na termostat. niestety podrobki nie trzymaja parametrow.

ori to ok 80-100 PLN z uszczelka. do tego koneicznie nowy plyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu zmieniałem rozrząd i przy odpowietrzaniu układu czekałem aż się otworzy,ale oczywiście są to wskazania zegarowe i mogą się troszeczke różnić od tego co podałem wyżej, na vag-u nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...