Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PRAWIDŁOWA DAWKA AHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka powinna być prawidłowa dawka paliwa?? Podobno oryginalnie jest coś koło 4.5mg ja mam ustawione 2,5 mg ale to chyba troszkę za dużo

Opublikowano

Na takiej dawce to pewnie batory z tyłu. Ustaw na 4.5 albo nawet 5.

Opublikowano
  • Autor

co znaczy batory z tyłu??? że niby kopci??? ani dymka nie puszcza

Opublikowano

Oryginalnie chyba wszystkie silniki z VP miały ustawiane 4.5-5mg

Ja mam nie ruszaną pompe, na trójkątnej śrubie jest jeszcze ori żółty "kleks" jakiejś farby? I mam na rozgrzanym silniku 4.6-4.8mg

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

hezen dzięki za info, że nie ruszane to wiesz, ja tez mam żółty kleks ale łepek śruby wyrobiony :D

a jak chce ustawić 3,6 to jaka wartość wpisać na wagu w adaptacjach ??? czy metoda prób i błędów??

Opublikowano

Vagiem zmienisz o małą wartość.

Z 2.5mg na chociażby 3.5mg zapomnij żebyś vagiem ustawił.

Trzeba nastawnik ruszyć innej opcji nie ma.

Vag też ma swój zakres korekty, więc jeśli teraz ustawisz max wartość jaki Ci pozwoli to po ruszeniu nastawnikiem nie zwiekszysz już vagiem.

Ps. u mnie kleks i łebek śruby nie ruszany, nawet nie ma śladu odkręcania jej - łebek śruby jest w idealnym stanie :)

Autko z niemcowni, z wyglądu szału nie ma ale jak na najechane co najmniej 420-450tys i z pompą nic nie było robione to super sprawa... i odpukać (puk,puk,puk), niech służy ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ustawione,

z 2,5 na 3,6


Ustawione,

z 2,5 na 3,6

Vagiem, nastawnika narazie nie ruszalem


Ciekawe jak będzie ze spalaniem....

Edytowane przez miklaas

Opublikowano

A to jednak Ci sie udało.

Spalanie symbolicznie spadnie. Gdybyś ustawił 4.5-5mg to już byś widział że mniej pali, ale za to silnik jest nieco mułowaty wg. niektórych (ja sie przyzywczaiłem)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

po mieście mi 7 litrów bierze, jazda do 2,500 obr

Opublikowano

Norma :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi sie ze troszke za duzo jak na ten silnik

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wydaje mi sie ze troszke za duzo jak na ten silnik

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka

Mi też się tak wydaje. Pisałeś w innym wątku, że masz wysokie obroty w stosunku do prędkości, może tu leży problem?

Opublikowano

W mieście 2.5k rpm 7l to jak dla mnie norma.

Ile Ci w trasie pali przy jezdzie 2tys. rpm?

Ja mam cieżką noge, 4-ro biegowy automat i w mieście nie zejde poniżej 8 litrów, chyba że bede zamulał <jak kogoś wioze> ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

tak niby skrzynie mam od benzyniaka, ale 2,500 obr w tym czy w tym chyba nie robi róznicy bo to dalej 2,500 obr....

Ile pali w trasie nie mialem okazji sprawdzic przy 2000 obr na 5 biegu mam cos koło 80 km\h (wina skrzyni)

Ale lecialem nim 100- 110 km\h to spalił mi 38litrów na 750 km

;


A słuchajcie czy przez uwaloną przepływke tez może więcej palić??

Edytowane przez miklaas

Opublikowano

Ale przy 2500rpm na innym przelozeniu jedziesz z wieksza szybkoscia wiec przejezdzasz inna droge

Tak przez przepływke tez moze wiecej palic, moze tez kopcic szarpac przerywać i tracic moc, ogolnie uwalona przepływka moze dużo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.