Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klamka - wyłamanie (czym skleić?)


Michuck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pech chciał, że zbyt mocno pociągnełem za klamkę i wyrwałem ją :kox: - to znaczy, sam uchwyt (patrz zdjęcie niżej)

IMG_0430_49291fec7defb.jpg

Jaki klej polecace, aby to skleić? Wiadomo, zima za pasem trzeba dobrze przymocować do auta, aby nie odleciało. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wiem jakim cudem wyrwales dobra klamke :shocked: to sklejona wyrwiesz samym spojrzeniem.Kup nowa to moze posluzy jak stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest element którego się często używa, no i musi być wytrzymała. Także nie wiem czy tak łatwo to skleisz. Jak już chcesz kleić to poszukaj jakiegoś dobrego kleju dwuskładnikowego. Lepiej będzie jednak jak kupisz nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jakiś dwuskładnikowy polimerowy.

Tylko pomyśl najpierw czym to dobrze ścisnąć, aby parę godzin potrzymało - wtedy powinno trzymać lepiej niż ori :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wiem jakim cudem wyrwales dobra klamke :shocked: to sklejona wyrwiesz samym spojrzeniem.Kup nowa to moze posluzy jak stara.

Podjedź do jakiegoś Leroy Merlin czy czegos takiego, idz na dział klei, zapytaj sprzedawcę o klej dwuskładnikowy (chyba rzeczywiście będzie najlepszy), który jest przeznaczony do używania "na zewnątrz" + wytrzymały + "najlepiej sprężysty"

A do ściśnięcia dokup sobie takie "łapy" coś jak spinacze do prania tylko z szeroką gumową "gębą" ... I spróbuj.. Jak nie takim to innym :) A jak znajdziesz taki "złoty/super klej" klej to podaj tutaj jego nazwę - dla potomnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy do połączeń elastycznych jest klej do szyb samochodowych.Zmatuj klejone powieszchnie przed sklejeniem papierkiem ściernym,dociśnij na kilka godzin a po wszystkim żadna siła tego nie oderwie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...