Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 toLka, szary BEBOK, 2xS-LINE :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wątek tak na serio zakładam z powodu planowanej na kwiecień / maj sprzedaż dla przyszłego właściciela mam nadzieję, że z forum.

Po czarnym beboku, którego mi ukradli 2 lata temu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79273-b6-avf-a4-tolka-czarny-bebok-s-line-interior-eibach-30mm-321mm-1669-km/page-1?hl=tolek85

8eb9c9364e998099m.jpg

przez chwilę bawiłem się RX8 na VANKLU 1.3 230 HP. A lot of fun :] Po świetnej zabawie, czas było wrócić na ziemię i przyszedł czas na szarego beboka

Tym razem BRD 170 HP 2x S-Line

image.jpg

Nieplanowane mody:

Czarna podsufitka

Kierownika 3 ramienna multi (było bez)

Dokładka tempomatu

Boczki skóra gładka z S4

Komplet stołków S-Line pół skóra + speed

Zawias S-Line

Oświetlenie LED interiour

Wycięcie DPF + programowe wyłączenie

Zaślepienie częściowe EGR

Planowane mody:

W końcu ogarnąć program :P

Końcówki ulter?

Dokładka przód z CUPRY

Jak widać nieplanowane mody lepiej mi wychodzą, więc więcej nic nie planuję :P

Do czasu sprzedaży myślę, że ogarnę na pewno program, celuję na 200+ bo silnik dość żwawy. Powinno się udać :D

Fotki:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Pierwsze rezanie, boczki S4 gładka skóra + pełny pakiet światło

boczek_s4.jpg

Fotele, S-Line na S-Line Pół skóra + Speed

fotel1.jpg

fotel_s_line.jpg

fotel_sline1.jpg

fotel_kanapa.jpg

Zawias minimalnie w dół, ale było bardzo wysoko...

Ori

ori_zawias.jpg

S-LINE

sline_zawias.jpg

Edytowane przez tolek85

Opublikowano

gratki "3xS-LINE" :grin:

Opublikowano

gratki "3xS-LINE" :grin:

Razem z 1x z B6 to by pasowało :wink:

Gratulacje zakupu :good:

Pierwsze przed programem to proponowałbym sprawdzić pompę oleju czy nie trzeba regeneracji zrobić lub swapa z 1.9 bo do tych 200stu koni będziesz potrzebował nowego silnika :wink:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

myślałem, że 1x to wewnętrzny, 2x to zewnętrzy a 3x to zawias....

napędu pompy zmieniać nie trzeba a 'imbus' póki co nie ma nadmiernych luzów...

Opublikowano

myślałem, że 1x to wewnętrzny, 2x to zewnętrzy a 3x to zawias....

napędu pompy zmieniać nie trzeba a 'imbus' póki co nie ma nadmiernych luzów...

To coś za dużo myślałeś :decayed:

Ogólnie spoko sedanik :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

heh, ok mój błąd... już poprawiam tytuł wątku... a miało być tak pięknie eh...

Ktoś może jest zainteresowany ? :D


Drobne porządki w silniku.

Jako, że zepsuł mi się czujnik ilości oleju po raz drugi (szajs zamiennik), przy kolejnej wymianie i spuszczeniu oleju poprosiłem mechanika o oględziny tego nieszczęsnego imbusika oraz weryfikację gniazda.

20160311_104125.jpg

Nowy imbusik, a przy okazji wymiana oleju i filtrów.

20160310_122054.jpg

Na szczęcie stan mojego obecnego imbusika nie był wcale naganny a gniazdo w ogóle nie wyrobione! Liczyłem się też z wymianą gniazda i mocniejszego imbusika, ale nie miało to sensu, bo gniazdo w ogóle nie wyrobione. Nowy imbusik siedzi ciasno.

Na starym widać lekkie ślady zużycia, ale jest jeszcze całkiem, hmmmm… kanciaty J a nie okrągły, jak to niektórzy pokazują.

20160311_130821.jpg
20160311_130854.jpg
20160311_130922.jpg


aha, taki stan mam przy przebiegu 233000...


samochód na sprzedaż:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6162327402

Powód? Jedyny słuszny :> Jest 3.0 TDI q :P

Opublikowano

Tolek Ty miales watek?

Kur nawet nie wiedzialem.

Samochod znam od momentu kupna i zdecydowanie polecam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.