Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Oponki (Dunlop SportMax RT) już założone na dniach wstawię foto :D

9bcea2233d87f.jpg

ff20401224d45.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano
  • Autor

1b197b5207df0.jpg

5d8bfc19a464e.jpg

eb83a6d1bef5e.jpg

Opublikowano

Kiera idealnie siadła :) 

Opublikowano
  • Autor

Zaciski na tył też już są jeszcze tarcze, klocki i będziemy montować 

Tylko na jaki kolor pomalować te zaciski ?:mysli:

20170311_143016.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Witam.

Osobiscie,gdybym miał czarne auto,zaciski liznąłbym na żółto albo w zielony-Kawasaki/limonka (zwał jak zwał).Z ciemnym kolorem auta powinno ładnie kontrastowac i,skoro zmieniłeś heble na wieksze,ładnie wyeksponowac zaciski spod felg.[emoji2]

 

 

Opublikowano

Pomaluj na jakiś oczojeb...y[emoji12]

Opublikowano
  • Autor

Coś takiego :mysli: czy za jasny ?

cx475_toksycznyzielony.jpg

fd21731cf7be8.jpg
1ff625b70ee74.jpg

 

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

...ten kolorek na drugim zdjeciu![emoji106]

Opublikowano
  • Autor

Dokładeczka na przód (Leon Cupra) :wink:

8895e44a64195.jpg

Opublikowano

Jak fele dasz np. w grafit to ten oczojebny , Kawasaki Green będzie pasował doooobrze., Miałemm taki zestaw w e46 330Cd . :)

 

Kiera czadzik. :thumbup1:

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe ile siądzie 

Dawać Gumę pod sprężynę czy nie ?

47e7e08803bcc.jpg

Opublikowano
Dnia Saturday, April 16, 2016 o 22:17, wsółek napisał:

zrobi się

 

Słaba jakość zdjęć ale coś tam widać

 

mijania

acb2d1e54656a.jpg

Długie

7da9ccb1a7610.jpg

A tu na innej drodze

mijania

40345200dcf9f.jpg

Długie

df02062c15215.jpg

Super swieci :)

Opublikowano

Oba kolory zacisku w czarnuchy fajnie by wygladaly, ale ja wybralbym raczej ten zielonkawy :)

Opublikowano

Kolego co do talerzyków z B5 - zakładaj z guma. Ile urwiesz jak założysz bez podkładki gumowej? 2 mm? Bez sensu żeby metal (sprężyna) tarł o metal (talerzyk) [emoji6] U mnie po zmianie talerzyków przód opadł o 1,5 cm. Jak coś to masz zdjęcia w moim temacie [emoji6]
Pozdrawiam z Międzyrzeca :hi: [emoji16]

Oba kolory zacisku w czarnuchy fajnie by wygladaly, ale ja wybralbym raczej ten zielonkawy [emoji4]
+1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

eb83a6d1bef5e.jpg

Nie ma to jak robić zdjęcia kierownicy podczas jazdy [emoji33]

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przygotowania do malowania dokładek w kolor przy okazji parę gratów wpadnie

 56b08241f050b.jpg

17231a7943420.jpg

f32abfb43d3c4.jpg

Opublikowano

hahahaha[emoji23] Identyczny zestaw wlasnie skompletowalem![emoji1]

Listwy wpadly niedawno,a lotke wlasnie dzis kurier dostarczyl(tez czarna,ale u mnie idzie do przemalowania),nawet zdjec jeszcze w temat nie zdazylem wrzucic.

Dublujemy sie z modami.[emoji4]

Listwy nie ori,jakis laminat czy pianka PUR,jak dobrze widze?

Ja swoich jeszcze nie zalozylem,ale gdybym byl szybszy,to podziele sie spostrzezeniami jak z ich spasowaniem na aucie (tez zakupilem laminat).[emoji6]

Ty na kiedy planujesz montaz gratow?

 

 

Opublikowano
  • Autor

Montaż gratów, malowanie dokładek i zacisków planuje tak koniec kwietnia początek maja  więc czekam na Twoje spostrzeżenia bo pewnie będziesz pierwszy :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po zmianie dekielków może jeszcze siądzie bo przejechane 5km od zdjęcia z podnośnika 
20170403_173556.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Bardzo mi się podobają Twoje modyfikacje! :)

Koniecznie zrób zdjęcia z montażu lotki :hi:. Też bym taką chciał u siebie.  To jest ori? To się klei na taśmę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.