Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Krótkie pytanie o trójnik cieczy a AEB


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Konkretne krótkie pytanie. Kupiłem króciec wody do AEB (ten z tyłu silnika), w zestawie były oringi na dwa czujniki, rurę metalową wchodzącą z prawej strony i sam oring trójnika w miejsce styku z silnikiem. Nie wiem dlaczego ale nie było oringu przewodu z dołu trójnika. Bodajże do nagrzewnicy idzie. Sam trójnik przykeciłem wcześniej smarując trochę silikonem. Ten dolny przewód wsunąłem bez zbytniego oporu i zablokowałem zawleczką. Żadnych opasek skręcanych. Powiedzcie czy dobrze zrobiłem czy jednak tam jakiś oring nowy powinien iśc ? Dzięki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie oring od przewodu nagrzewnicy był w środku "trójnika". Jak nie leci to OIL ;)

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem jeszcze czy nie leje :D Jutro się dowiem. Ja tam widziałem jakiś oring w tym przewodzie,

No i znowu cieknie :D pomiędzy blokiem a króćcem. Zamówiłem nowy ori w aso 67zł oringiem, zobaczymy na ile ten starczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten oring lubi wyskakiwac przy zakladaniu tego trojnika do glowicy. Moze sie podwinal

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten oring lubi wyskakiwac przy zakladaniu tego trojnika do glowicy. Moze sie podwinal

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ja go zwilżyłem silikonem od strony plastiku własnie po to żeby mi się nie zsunać. Plastik c**j...y i tyle. Czuć nawet różnice w wadze produktu ori a produktu meyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sa gorszej jakosci . Ja kupilem zamiennik ale na szczescie bylo wszystko ok ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje oryginalny trójnik, jakieś zabójstwo cenowe?

Wymiana mocno upierdliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje oryginalny trójnik, jakieś zabójstwo cenowe?

Wymiana mocno upierdliwa?

Koszt nowego u mnie w ASO z uszczelką to 63zł. W innych kosztuje ok 67 i czasem jest bez uszczelki. Nie wiem od czego to zależy. Co do wymiany. Trochę tam ciasno ale jest to do ogarnięcia w garażu czy tam na podwórku. Skołuj se jakąś rynienkę/pojemniczek bo trochę płynu wyleci. Jak masz założoną osłonę pod silnik to poleci na osłonę :D. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...