Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logow + problem z trybem awaryjnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turbo pozno wstaje, napisz do jakiegos tunera to oceni logi i program.

Opublikowano
  • Autor

program dobry na 100%

Opublikowano

2600 doladowania to troszke sporo na seryjna suszare.

Opublikowano
  • Autor

BRD tam siedzi. przez dwa lata bylo dobrze a nagle sie zjepalo, moze byc tak ze jest zle wyregulowany zderzak w geometrii turbo,i pelne sciagniecie sztangi zamyka przeplyw, a otworty uklad to nie do konca sztange wciaga.

Edytowane przez neoeinz

Opublikowano

BRD tam siedzi. przez dwa lata bylo dobrze a nagle sie zjepalo, moze byc tak ze jest zle wyregulowany zderzak w geometrii turbo,i pelne sciagniecie sztangi zamyka przeplyw, a otworty uklad to nie do konca sztange wciaga.

no może i tak być.

logi trzęsawki się trochę niespójne zrobiły, tj w 3,8 powietrza malutko a w 11 już prawie normalnie. Ale to może dlatego, że były robione w różnym czasie

Układ powietrza ponoć sprawdzony na szczelność, więc te rozbieżności raczej nie z tego powodu.

a robiłeś te BS11 i sprawdzałeś podciśnienie w obu przypadkach ? bo pewnie w obu działa ok.

Tylko pewnie po prawidłowym spięciu układu osiąga ciut większe ciśnienie i sztanga może się ciut bardziej wychylać, a jeżeli się tam coś rozregulowało, to mogą być jaja.

Tak czy inaczej turbo trochę za wolno wstaje....

Inną kwestią jest że grzebałeś w układzie paliwowym. I jeżeli podczas wizyty u tunera miałeś niedomagania w paliwie, to on mógł ci dostosować parametry pod te niedomagania. A jak poprawiłeś pompe, to może być że daje w tym momencie więcej paliwa. Ale to takie gdybanie ;p

Ale jeżeli na BS11 wszystko jest ok, to przyglądnął bym się właśnie sterowaniu turbiny

Opublikowano
  • Autor

tak robilem BS11 w obu przypadkach i jest niewielka różnica, i jest jak piszesz.

Co do programu, wszystko przed wizyta było ok, jestem pewien na 100% :) najbardziej obstawiam źle wyregulowany zderzak geometrii, jest za bardzo zamknięta.

Opublikowano

Pisałem o tym juz wiele razy, zarówno ogranicznik jak i długość sztangi nie służy do regulacji turba, śruby powinny byc zalane farba i nikt nigdy nie powinien sie do nich dotykać.

Jesli sam tym ruszałeś to sam zrobiłeś sobie problem.

Opublikowano
  • Autor

Nie bede już pisał od nowa wszystkiego, ale pisałem jak się wszystko zaczęło, kto pisał jaki program, co było robione z turbo....

ps. nie miałem od początku zalanych śrub farbą i dziś śmiem twierdzić, że od drgań coś mogło się poluzować i właśnie tkwi problem w regulacji.

Opublikowano

Marcin ... sprzedaj pazia :) Będziesz miał zagadkę rozwiązaną :P

Opublikowano

Pisałem o tym juz wiele razy, zarówno ogranicznik jak i długość sztangi nie służy do regulacji turba, śruby powinny byc zalane farba i nikt nigdy nie powinien sie do nich dotykać.

Jesli sam tym ruszałeś to sam zrobiłeś sobie problem.

nie zapominaj że on ma turbo z brd, które ma gruszkę pół elekroniczną.

i zazwyczaj sie ją zastępuje zwykłą podczas montażu do avfów ( ale nie zawsze) i to wiążą sie z tym że ktoś musi od nowa ustawić sztangę itd.... i zniszczyć fabryczny lakier

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, kupiłem turbo od olek-wroc już dawno i wszystko było ok, zjepało się nagle, Nie było też oznaczeń na niej, więc tym bardziej twierdze, że coś się rozregulowało i teraz trzeba to ogarnąć. Podpowiedzieli to chłopaki z innego forum.

Kuba84 - nie ma takiej opcji, paź przejdzie teraz metamorfozę :)


No i wydaje się zrobione, w weekend wyregulowałem śrubę która blokuje zderzak od geometrii. Auto już nie ma problemów.

log z dzisiaj http://vaglog.pl/log_255185.html- 4bieg

Opublikowano

metamorfozę :)

Zmienisz kolor :P

Dobrze, że temat opanowany :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.