Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan


style

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiękny " pancake " :hi: :hi:

Też kiedyś myślałem o hydro ..ale jak zobaczyłem najtańsze zestawy " ShowTime- Hydraulics " to sie poskładałem ...ale cały czas w planach ..tylko tych dalekich :wink4:

fajna fura :P

ile cie kosztowało to zawieszenie ??

Dobre pytanie :naughty: Pamiętasz Piotrek jak gadaliśmy kiedyś na FW o takim gadżecie .. mówiłeś , że to tylko na imprezy i zloty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech widzę, że nie poznajesz kolegi. Miło zobaczyć fotkę twojej alfy. Ładnie kiedyś latała, stare czasy... Na gwincie jeździłem w zeszłym roku ale na moim ustawieniu mogłem jeździć tylko po wybranych drogach, dlatego w tym roku air.

raggaman u mnie nie ma hydrauliki tylko pneumatyka. Z tego co wiem to hydro jest sporo droższa i raczej nie polecana do takich aut jak nasze audi. Ja moją mam z Anglii, przy dużo lepszym kursie. Komplet wychodzi ok 1200 funtów. Do tego montaż. Cena nie jest mała jednak porównując ją do innych firm, takich jak G.A.S. czy HPS wypada dużo lepiej. Tam zestawy najprostsze zaczynają się od 2500e w górę. Jednak są już firmy polskie, które się tym zajmują.

Wąski. jak widzisz, nie założyłem listewek w tym roku, poczekają na wiosnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super tylko wolałbym jednak ten rant wypolerowany , gratki :good:

racja,z rantem wypolerowanym o niebo lepiej wyglada bo teraz to wygladaja jakby byly nie myte od dluzszego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super tylko wolałbym jednak ten rant wypolerowany , gratki :good:

racja,z rantem wypolerowanym o niebo lepiej wyglada bo teraz to wygladaja jakby byly nie myte od dluzszego czasu

O nie ..te sa idealne :good:

Całość jest taka monochromatyczna ..piękna :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

style, hmm, wiesz jak jest, świat mały a ludzi dużo, za tamtych czasów miałem full znajomków, jak bym zobaczył twarz to pewnie bym poznał, Alfa jak Alfa latała jak głupia. Jak się spotkamy to powspominamy dobre czasy :) czym wtedy jeździłeś ??? czasami bardziej po samochodach kojarzę :)[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 13:43_________________________________________________Granatowe A3 1,8T, hihi chyba dobrze kojarzę ale po obejrzeniu fimu :) Maciej Kukieła chyba też należy do STYLE Poznań ?? Post Dali i te klimaty hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek akurat nie miałem na myśli Hansa tylko znajomych z poznania. Ich mogę polecić bo wiem jak robią i montują takie zestawy a Hansa nie znam.

lowavant jak będą fotki to wrzucę :)

vario-tech dobrze kojarzysz :) muszę wpaść z Maciejem na spota to powspominamy stare czasy. Razem z Mackiem jesteśmy w stylepoznan od początku. Nie długo wrzucimy tez jego A4 na forum, jak będzie trochę więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...