Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan


style

Rekomendowane odpowiedzi

No tak wszystko Wąskiego sprawka :embarrassed: dopiero jak napisałeś skojarzyłem :)

ważne że się udało :)

Przepraszam jeszcze raz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski zastanawiałem się czy skojarzysz po nicku ;) Najważniejsze, że jest już komplet. Przyjęli Ci to w serwisie?

za dużo niców :gwizdanie: tak załatwiłem :) ładne to autko Twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem co zrobi właściciel jak mu się kluczyk rozkoduje lub bateria padnie w kluczyku

a u kierowcy jedynego zamka brak :gwizdanie:

poza tym auto naprawdę ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile_end nie zdejmowałbym gdyby nie było zamka bez pilota. Mam jeszcze jednego w klapie bagażnika więc w razie czego mogę otworzyć auto.

Dziękuje wszystkim za opinie.

W chwili wolnego porobię fotki na felgach zimowych i wrzucę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary jestem pod wrażeniem ,mega fura :notworthy: :notworthy: :notworthy::hi: :hi: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 20:37_________________________________________________przyleć nią kiedys do zielonej góry na spocik,dużo bym dał by ja luknąc na żywo,no chyba że ja wdepne do was do poznania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie leży a te felgi po prostu idealne :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za miłe słowa na temat mojej A czwóreczki. ;)

wentyl niestety rzadko pojawiam się na spotach. Co chwilę coś mi wypada w niedziele i nie daje rady przyjechać. Daj znać jak będziesz się do nas wybierał to postaram się pojawić. ;)

BARAN jak na razie brak minusów. Jeżdżę na tym zawieszeniu już prawie rok i jak na razie jest bezawaryjne. Audi stoi całą noc w garażu więc nie było problemów z zamarzaniem. Jak byłem tydzień w górach to stało cały czas na dworze. Miałem pewne obawy czy nie przymarznie do ziemi albo coś w instalacji jednak po tygodniu stania w naprawdę dużym mrozie nie było nawet najmniejszego problemu z odpaleniem czy zamarznięciem. Także test zimowy auto przeszło na pięć plus. A do tego mogłem podjechać pod każdą górkę, pod każdy stok. W zeszłym roku na nisko ustawionym gwincie mogłem sobie tylko o tym powarzyć.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na stronkę www.AirStyle.pl Chłopaki mają już duże doświadczenie w tego typu zawieszeniach i zawsze chętnie odpowiedzą na wasze pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto. Zawieszenie, felgi i kilka szczegółów poprawiają znacząco wygląd auta. Możesz wrzucić więcej fotek z innymi autami ze STYLEPOZNAŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lifter fotki aut ze stylepoznan będzie można zobaczyć na naszej stronce www.stylepoznan.pl Niestety jeszcze jest w budowie i pewnie przez brak czasu trochę nam zajmie jej skończenie ale już jest kilka galerii ze zlotów i naszych spotów. Tam zobaczysz nasze wszystkie auta.

vario-tech niestety nie dałem rady dojechać. Nie chce już pisać, że tym razem na pewno będę bo już kilka razy tak mówiłem i zawsze coś wyskoczyło. Ale w końcu musimy dobić więc może 1 marca się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...