Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6] Moja szara Mysz 1.8t cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Praktycznie zupełna seria, ale dość zadbana i przebieg ok 90k km...

1.8t bfb, niestety ośka....

Baaardzo przyjemne auto, jestem zachwycony :)

Czytam forum jakis juz czas, i przygotowuje sie do modzenia Myszy.... Moja inspiracja jest pewne dobrze doposażone b6 z forum ;):)

Zdięcia jeszcze z niemcowni, wstawie własne jak ogarne lakier woskiem i bedzie troche słonca.

xKmUJiW.jpg

olgecR3.jpg

KUvvSU2.jpg

EJ4iZaA.jpg

AHybK9h.jpg

1yiiYBt.jpg

jnu7m4X.jpg

Edytowane przez MamDwieDychyNaWache

Opublikowano

No rzeczywiście full seria.. Ale przebieg konkret. Ładna baza do modow.. RNS-E aż sie tam prosi :) itd itp.

Opublikowano

Do cabrio rns nie jest bardzo potrzebny :- ))

Generalnie zazdraszczam CABRIO :- ))

Opublikowano

Do cabrio rns nie jest bardzo potrzebny :- ))

Generalnie zazdraszczam CABRIO :- ))

Efekt wizualny ;)

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

Witaj,

Piękna sztuka

+ fajny lakier :D

Wpadnie ładne kółko i będzie :thumbup1:

PS. Zabezpiecz sobie te jasne skóry,

Pozdrawiam!

Opublikowano

witam kolejnego bezdasznika! :) jest nas coraz więcej, co niezmiernie mnie cieszy :) bardzo fajny kolor, naprawdę mi się podoba. jakieś zmiany planujesz? wymieniłbym koło i radio - niekoniecznie na RNS-E.

Do cabrio rns nie jest bardzo potrzebny :- ))





Generalnie zazdraszczam CABRIO :- ))

Efekt wizualny ;)

z cabrio o niebo prościej to ukraść.. właśnie dlatego, ja chyba RNS odpuszczę i zamontuję coś innego..

Opublikowano

Jeszcze to że słońce wali w wyswietlacz slobo cos widać - szkoda kasy.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za mile slowa :)

Z planow:

BNS 5.0 -- dlaczego nie rns-e ? Z powodow o ktorych napisaliscie wyzej :|

fabryczny sinyząb :))

Felgi 18 avus III od s4

Detailing lakieru

Hamulce od s4

... zobaczymy :)

I najwazniejsze okazalo sie, ze moj golasek ma lodowke w schowku, nie wiem jak moglem to przeoczyc :)

Opublikowano

Ja zastanawiam się nad podjebką RNS.. tańszy i bardziej funkcjonalny

Opublikowano
  • Autor

Coś tam wpadło ;)

Bz1OtRn.jpg

WyHXISC.jpg

Powinno lepiej grac niż seria.

@jedrekx

ja nawet nie myślę o rns-e, to bardzo chodliwy towar. Plan jest taki aby dac BNS 5.0 Ma mp3, mogę podpiąć fabryczny bluetooth, jest jakaś navi. I chyba nikt tego nie kradnie.

Edytowane przez MamDwieDychyNaWache

Opublikowano

Cabrio... Mniam... :good: Też mi chodzi po głowie. :wink4:

Powoli coś tam zaczynasz działać i dobrze bo coś trzeba robić a jak już tutaj trafiłeś to będzie zabawa... :kox:

Plany już jakieś konkretne są więc teraz tylko działać. :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gratulacje auta :-) trochę nas już jest na forum.

Powodzenia w dalszym modzeniu.

Opublikowano
  • Autor

Gratulacje auta :-) trochę nas już jest na forum.

Powodzenia w dalszym modzeniu.

Dzieki :) fajna ta twoja :a4fan: cabrio, gratki.

W tym tygodniu wpadły do mnie lampki podświetlające tablice, ori od a5 cabrio:

26474-LEDKennzeichenleuchte.jpg

Opublikowano

Możesz zrobić zdjęcie lusterka srodkowego i anteny z radia i mi podesłać fotę ? Nie wiem jak to jest w ori rozwiązane, bo u mnie ktoś coś rzeźbił kiedyś...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.