Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jestem na forum od 2013, ale dopiero teraz zdecydowałem się zaprezentować swoje autko :a4fan:

Jest to moje Audi, mam je od 2010 roku. Auto z 2002 roku modelowy 2003r. 1.9 TDI AVF 130KM.

Po zakupie mniej więcej wyglądała tak:

zdj_cie0074_001.jpg

Z fabryki wyjechała z wyposażeniem:
- podłokietnik podświetlany

- pełny pakiet oświetlenia
- nagłośnienie RNS-d, nawigacja, 9 głośników + sub
- schowek na kluczyk
- uchwyt na telefon i zestaw głośnomówiący

- kolorowy pełny fis

- fotele sporty manual z regulacja lędzwi
jednym słowem nie było za bogato

Co zostało zrobione: :decayed:
- wymiana wycieraczek na Aero
- tempomat
- wymiana foteli, RECARO z regulacją lędźwi, podgrzewane, mcdonald, siateczki w oparciach, schowki pod siedzeniami, schowek na narty.
- felgi ori s8 18' na zimę, lato alu 19' oems
- montaż RNS-E LED
- Bluetooth
- podświetlane szufladki z chromem

- pakiet chrom ( włącznik świateł z golfa 7 oraz regulacja lusterek i przyciski z A4 B8)
- dekory oklejone w zamszu (czerwone) do tego podświetlenie dekorów typu A6 C6
- siateczka w bagażniku plus pakiet zakupy (nie pełny)
- przyciemnione szyby
- usunięcie znaczków z tylnej klapy
- Bixy z soczewką B8
- DRL na długich

- coming leaving home
- montaż ori ledowego podświetlenia tablicy wraz z kamera cofania

- tuner TV
- ledy w oświetleniu pozycyjnych
- listwy progowe wewnętrzne S4

- kpl oświetlenia ledowego wnętrza
- tylna wycieraczka z Q5
- program na 180 km 390Nm
- listwy zewnętrzne S4
- przedni zderzak S4 pod spryski plus dokłatka z cupry
- tylny zderzak S4
- wydech z 1,8 turbo + końcówki dekoracyjne Ulter 90mm
- obniżenie zawieszenia, gwint Eibach + stabilizator przód i tył S4
- lotka S4
- mocowania bagażnika w chromie
- kierownica multifunkcyjna A4 b7
- montaż spryskiwaczy mgiełkowych
- grill w maskę S4

- większe hamulce 320/288

Do zrobienia w przyszłości:

- Air Ride

- kierownica multi ścięta z TT

- tuner TV ale DVBT plus DVD

- odblokowanie free TV

Tak więc plus minus prezentuje się moje Audi jeśli o czymś zapomniałem to na pewno do piesze w późniejszym czasie a poniżej proszę kilka zdjęć jak wygląda teraz :)

pakiet lato

11174938_1440611512918730_22954097096792

audi_kalendarz_1.jpg

DSC_00291.jpg

pakiet zima

DSC_0124.jpg

20140330_144238.jpg

hamulce leżą dobrze

20141108_091157_Richtone_HDR.jpg

20150311_003649.jpg

20150228_095949_Richtone_HDR.jpg

felga myślę tez

20141202_235239.jpg

można przycierać

20150129_093308.jpg

spasowanie końcówek chyba oki

20150310_163650.jpg

zawieszenie:

20141220_234828.jpg

trochę środka:

DSC_04181111111111.jpg

DSC_0414111111111.jpg

Edytowane przez secio84

Opublikowano

Kolorek masz mega ;)

Bezawaryjności ;)

Opublikowano

:hi: Pięknie się prezentuje, bardzo dużo pracy, serca i kasy włożone - to widać. Gratuluję i powodzenia w użytkowaniu :wink: Piękna sztuka :kox:

Opublikowano

No no panie zacna ta furmanka [emoji106] [emoji6]

Opublikowano

Rok temu obmacane w bukowinie :P

Dobrze wyrezane

Opublikowano
  • Autor

Rok temu obmacane w bukowinie[emoji14]

Dobrze wyrezane

Ciekaw jestem kto ta kartę między zacisk a kolo próbował włożyć :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

No wreszcie :)

Moje zdanie znasz na temat auta :decayed::decayed::decayed:

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Robi wrażenie ;) Pokaż coś ze środka

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wreszcie, zgłoszenie do Divisionu cie zmotywowało :grin:

Opublikowano

piękne auto, piękny kolor. widać, że dużo serca w nie wsadziłeś :)

obczajone w zeszłym roku w BT, naprawdę robi mega wrażenie :kox:

Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz! Powodzenia w dalszym modzeniu! Bezawaryjnosci życzę!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajna sztuka nie raz widziana na żywo! :good:

Opublikowano

Gratulacje auta :) widać, że mnóstwo czasu i serca włożone a o kasie już nawet nie wspomnę :wink:

Opublikowano

Wow ! Auto przeszło widać radykalne zmiany i na prawdę super się prezentuje, pogratulować i tylko życzyć natchnienia na kolejne modyfikacje :kox::wink::hi:

Opublikowano

Kolor mega!

Opublikowano

kox dobry jest :)

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie, zgłoszenie do Divisionu cie zmotywowało :grin:

Zgłoszenia nie poslalem jeszcze

naciepane z GT-I9195

Robi wrażenie ;) Pokaż coś ze środka

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wrzucę może wieczorem

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Wrzucę może wieczorem

to może użyj jakiegoś normalnego programu do zdjęć :wink: np. http://postimage.org

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam z postimage

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

WOW :kox:

Gratuje fura wygląda super

Życzę bezawaryjności i czekam na więcej zdjęć :wink:

Edytowane przez arturek986

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.