Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana pompy ABS


ptaku999

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz po operacji wymiany wszystko dziala. Wielkie dzieki za pomoc dla Michał139, z ktorym wymienilem kilka prywatnych wiadomosci przed przystapieniem do operacji.

Pomocne okazały sie filmy:

oraz ta strona

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/VW_Passat_%283C%29

Po wlozeniu nowej pompy podalem jej kodowanie ze starej pompy nastepnie przeprowadzilem adaptacje wszystkich sensorow po kolei ze strony powyzej. MIalem problem na koniec z hamulcem postojowym ale okazalo sie ze wbilo sie zle kodowanie 000012 a powinno byc 000011. po zmianie wszystkie bledy juz zniknely z deski. Na koniec odpowietrzanie pompy i kazdego kola z osobno :)

@Aby13 jednak nie miales racji ze sobie nie dam rady. Forum jest od tego zeby zadawc pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat aby zadać pytanie. Pierwsza sprawa tyczy się tego jak utworzyć login. Skąd wiadomo co oznaczają nazwy rodzaju hamulcy. To że np. nie brembo 17" to jest oczywiste ale skąd mam wiedzieć jakie mam hamulce albo co oznaczają pozostałe oznaczenia we vagu. Drugie pytanie, robiłem swap z 1.9 tdi quattro na 1.8t. Pompę zostawiłem z 1.9 tdi quattro a komp silnika to wiadomo benzyna. Co wybrać wyliczając login, benzyna czy diesel. Ostatnie pytanie, mam błąd w abs od czujnika skrętu voltage 30 a logowanie i kodowanie wpisywałem prawie każde po czym skręciłem 30 stopni kierownicą i wróciłem ale na basic seting 005 wywala od razu error a na bloku 005 pokazuje w pierwszej kolumnie +2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...