Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VCDS połączenie tyko na pracującym silniku - rozwiązane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: temat może błahy ale szukam przyczyny braku możliwości połączenia się VCDSa z autem na włączonym zapłonie. Połączenie działa tylko na odpalonym silniku, nowy aku w aucie dla porównania mam sąsiada B6 w którym ten sam kabel łączy się na samym zapłonie. W czym problem?

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

zapewne ktos zrobił zabezpieczenie i zasilanie na obd idzie dopiero po uruchomieniu auta takie pseudo zabezpieczenie przed kradzieżą

Opublikowano
  • Autor

zapewne ktos zrobił zabezpieczenie i zasilanie na obd idzie dopiero po uruchomieniu auta takie pseudo zabezpieczenie przed kradzieżą

Poszedłem sprawdzić i na OBD jest zasilanie przy włączonym zapłonie. Po włożeniu wtyczki świeci się dioda

Opublikowano

to może linia diagnostyczna jest odcięta i zrobiona na przekaźniku i jak auto odpali odblokowuje linie k

Opublikowano
  • Autor

to może linia diagnostyczna jest odcięta i zrobiona na przekaźniku i jak auto odpali odblokowuje linie k

:eusathink: do poprawnej komunikacji na linii K musi być 8V?

Opublikowano

zmierz przed odpaleniem i po bedziesz wiedział jakie jest napiecie

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

zmierz przed odpaleniem i po bedziesz wiedział jakie jest napiecie

Kurcze dziwna sprawa, bez zapłonu na K-line jest 3.5V, na zapłonie spada do 1V, na pracującym silniku 12V. Wychodzi na to, że coś mi kradnie prąd na linii K

Opublikowano

wszystko w oryginale ? radio ori czy dokładane ?

Opublikowano

A jaki blad daje VCDS ? No response from Controlel czy Many comunication error ?

Opublikowano
  • Autor

A jaki blad daje VCDS ? No response from Controlel czy Many comunication error ?

Port COM: OK

Interface: not found

wszystko w oryginale ? radio ori czy dokładane ?

Wszystko w oryginale

Opublikowano

interface not found normalny błąd przy kiepskim kablu nie ma nic wspólnego z brakiem łączności proponuje sprawdzić instalacje. Kiedyś spotkałem się z podobnym problemem gdzie pseudo fachura cofał licznik i źle zostało to zrobione ( kiepski sprzęt ) i uwaliło część zawartości w zegarach a one odpowiadają za komunikacje diagnostyczną, po naprawie zawartości problem ustał.

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany :banan: auto łączy się na samym zapłonie.

Tomek dzięki za trop. Jak mnie spytałeś o dokładane sprzęty to nie wziąłem pod uwagę webasto, dokładane i to linia serwisowa webasto kradła prąd z linii K podłączona do gniazda OBD.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.