Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za wtyczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc podczas montazu footwella natrafilem na taka dziwna mala czerwona wtyczke i jakis bezpiecznik z mega cienikim kablem wiecie moze co to jest

http://naforum.zapodaj.net/53b72faf423b.jpg.html

Edytowane przez collega

Opublikowano

Nic fabrycznego.

Opublikowano

dokladnie jak wyzej ...ktos sobie cos dolozyl

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe bo nic w aucie niestandardowego nie ma :/

Opublikowano

Ale może kiedyś było :)

Opublikowano

Obok ta wtyczka czerwona też jakaś podejrzana.

Prześledź gdzie to idzie.

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie chialem to wysledzic ale wszystko idzie do orginalnej wiazki kabli

Co lepsze auto mialo tylko 1 wlasciciela i to w anglii a angole raczej przy aucie nic sami nie robia takze watpliwe zeby ktos z tego auta cos wyciagal chyba ze auto mialo jakiegos gps do trackingu bo wczesniejszy wlasciciel mial go w leasingu 3 letnim moze jak go oddal z powrotem do audi na wymiane na nowszy model to wyciagneli

Opublikowano

Co do Angoli nie umiejących samemu kombinować to prawda, ale lokalnych warsztatów kombinujących z systemami audio, bluetooth i alarmowymi jest od groma.

Edytowane przez gaciu

Opublikowano
  • Autor

Moze i tak tylko co by tam mozna podlaczyc do mmi 3g basic z bt i fabrycznym alarmem ?

Opublikowano

Ta wtyczka wygląda jak z jakiegoś zasilacza. Może ktoś dokładał jakiś tracker GPS? Wiele z nich ma właśnie tego typu wejścia zasilające.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

Może ktoś mnie uświadomić co to za wtyczka przy module komfortu (tylny prawy błotnik) wisi sobie nie podłączona i brak miejsca na jej podłączenie :-) ?

20160503_121946.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mozliwe ze to wtyczka do oryginalnego wzmacniacza.

Opublikowano

Mozliwe ze to wtyczka do oryginalnego wzmacniacza.

a myślałem że wzmacniacz oryginalnie znajduje się z drugiej strony bo chyba tam nawet jest miejsce na subwoofer a przynajmniej tam go montują ludzie nie wiem jak wyjeżdża z fabryki.

Opublikowano

Podaj numer.

Prawdopodobnie jest to przylacze do sterownika rozpoznawania przyczepy.

Wzmacniacz jest z lewej strony.

Opublikowano

Podaj numer.

Prawdopodobnie jest to przylacze do sterownika rozpoznawania przyczepy.

Wzmacniacz jest z lewej strony.

Faktycznie ma ta wtyczka numer ledwo widoczny ale ma i oto on 600972883B z tego co znalazłem jest to to jak kolega sugerował coś do haka (pewnie idzie do jakiegoś modułu) i pytanie czy to znaczy że mogę sobie zainstalować hak po dołożeniu sterownika i brakującego okablowania czyli od sterownika do wtyczki haka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.