Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usunięty katalizator i co dalej...


KSU

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć;)podpiąłem się pod temat o usunięciu katalizatora ale do dziś nie ma odpowiedzi więc zakładam nowy temat;)Usunąłem katalizator w Audi a4 b6 1.8t 163km s-line,ale zaczął mnie denerwować głośniejszy dzwięk więc zacząłem szukać jak rozwiązać problem.Nowy katalizator nie w chodzi w grę bo około 4k z tego co się dowiedziałem.Strumienice warto zakładać i nie warto...podobno,rurkę 2,5 cala można wsadzić...lub jezdzić z samą obudową Kata...Więc skłoniłem się do wsadzenia rurki 2,5 cala o grubości 1,5mm.Wszystko ładnie niby trochę ciszej ale zaskoczyło mnie to że podczas jazdy od 3k do około 3,3k obrotów buczy że nie idzie wytrzymać a przed założeniem rury było cicho.Zastanawiam się nad założeniem podróbki katalizatora za parę stów + programowe wyłączenie Sondy żeby Check nie świecił...czy to dobre rozwiązanie?czy podróbka katalizatora spełni tą samą rolę co oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu wstawiania kata spowrotem, wywalenie sondy kompem to dobry pomysł, ja na twoim miejscu wstawilbym downpipe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy spełni on rolę podobną co katalizator??bedzie ciszej i mniej dymił?to może jeszcze jakiś programik do tego?warto?zna ktoś gdzieś w okolicach Kraków,Nowy sącz kogoś co to zakłada.oczywiście kogoś sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...