Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 -[B5 1,6 ] Coraz ciężej pracujące wspomaganie..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam A4 1,6 benzyna rocznik 1996 . od ostatniego czasu / jakieś dwa miesiące / mam wrażenie, że wspomaganie kierownicy nie chodzi tak lekko jak w chwili nabycia, nie wiem czym to jest spowodowane, może ja poprostu już sie przyzwyczaiłem i nie czuję różnicy czy może jest już stary olej hydrauliczny. Proszę o ewentualna poradę co zrobić. Dziękuję.

nazwij temat zgodnie z regulaminem

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-02-2007, 10:34 ]

wywalilem to zdjecie, nie na temat jest

Opublikowano

pewnie przekladnia jest do regeneracji lub wymiany watpie zeby wymiana plynu pomogla.

ps.rozumiem ze płynu dosyc w ukladzie??

Opublikowano
  • Autor

....płynu jest dokładnie na równi "min" no i jego kolor brunatno brązowy, nie wspominając o zapachu. Żebyśmy dobrze sie zrozumieli - to nie jest jakiś wielki opór na kierownicy lecz brak jest tej tzw. lekkości.

Opublikowano
..płynu jest dokładnie na równi "min" no i jego kolor brunatno brązowy, nie wspominając o zapachu.

plyn sprawdz na zimnym silniku (wtedy kolo min powinno byc), oraz na cieplym (kolo max wskazania). Odessij strzykawa plyn i zalej nowy, koszt butelki litrowej to jakies 20 zl.

Ale tez nie sadze, ze moze pomoc (jesli naprawde jakis problem jest)

Opublikowano

tez mam taki problem ze kiera zle pracuje po rozgrzaniu a na zimnym jest ok,zadnych wyciekow,wymiana płynu nie pomogła,wkrotce wymieniam pompe

Opublikowano

A moze pompa juz powoli zakańcza swoj zywot

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy waszym zdaniem spuszczenie całego płynu z układu wspomagania w celu wymiany jest dobrym pomysłem? ..czy lepiej tylko dolać nowego?

Opublikowano
Czy waszym zdaniem spuszczenie całego płynu z układu wspomagania w celu wymiany jest dobrym pomysłem? ..czy lepiej tylko dolać nowego?

tylko wymiana a nie dolewka

Opublikowano

Wymiana poprzez odkręcenie węża rozumiem , a nie strzykawka??

Opublikowano
Wymiana poprzez odkręcenie węża rozumiem , a nie strzykawka??

dokladnie :wink:

Opublikowano

Wymieniłem sobie płyn, tylko mam wrażenie, że teraz jakby głośniej chodzi ...szczególnie przy 1400 obr. :frown:

...dodam tylko, że wcześniej zalany był jakiś czerwony.

Opublikowano
dodam tylko, że wcześniej zalany był jakiś czerwony.

A jaki olej zalałeś?

Opublikowano
A jaki olej zalałeś?

Zalałem taki, jaki podobno powinien być: mineralny zielony.

...może problemem jest to, że pomieszał się z resztkami tego czerwonego (bo aktualnie ma raczej żółty kolor). Spuszczę go raz jeszcze i zaleję tym samym zielonym.

...przy wymianie zlałem i wlałem około 0.5 litra.

Opublikowano
Zalałem taki, jaki podobno powinien być: mineralny zielony.

Jaki olej tzn produkt, ja zalewałem ELFMATIC G3 koloru czerwonego, olej mineralny do automatycznych skrzyń i układów wspomagania

Może jakiś gorszy zalałeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.