Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sprzęgło się ślizga - na jakie najlepiej wymienić ?


matinput

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze sprzęgłem zaczyna powoli ślizgać,z pół roku temu zwiększyłem moc przez cziptuning i pasowłoby założyć mocniejsze może ktoś doradzić na jakie? jakiej marki?.[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 20:36_________________________________________________jest to audi a4 2000r. 1.8T 150KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowe sahsa i mniej bajeruj sprzeglem spod swiatel

Po 1 SACHS, a po drugie lepiej wsadzić LUK'a - Sachs ostatnio strasznie nie trzyma jakości i robią kiepskie sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes papuga od luka ? To raczej nie ma odbicia w rzeczywistosci....Sachs jest lepszy :hi:

był.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes papuga od luka ? To raczej nie ma odbicia w rzeczywistosci....Sachs jest lepszy :hi:

Nie mam nic wspólnego z LUKiem, więc daruj sobie tego typu uwagi - za to mam trochę znajomych w tej branży, którzy mają pewne informacje.

Ciekawe tylko czemu w pudełkach SACHSA można znaleźć regenerowane rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 SACHS, a po drugie lepiej wsadzić LUK'a - Sachs ostatnio strasznie nie trzyma jakości i robią kiepskie sprzęgła.

Po 3. jedno i drugie to shit, biorąc pod uwagę ofertę Radzikowskiego.

Po co nowy temat? Tu wszystko jest:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_jakie_sprzeglo_do_quattrodocelowo_180km-t53896.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jest na odwrót :D To luk robi regeneraty. Sachs w 90% daje sprzęgła na pierwszy montaż. Sa to calkowicie nowe zestawy. Odsetek zwrotów jest duzo niższy niżeli luka (zbyt szybko wycierająca sie tarcza i pękająca obudowa czegoś tam ...nie pamietam już) Nie wiem skąd masz takie info....Może koledzy robią w luku :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3. jedno i drugie to shit, biorąc pod uwagę ofertę Radzikowskiego.

A co to ma wspólnego ? Radzikowski regeneruje sprzęgła, a nie wszystko da się zregenerować.

Druga sprawa, to wolę kupić nowe - jakbym miał nie wiadomo ile KM to i tak pewnie kupiłbym nowe i dał Radzikowskiemu.

Nie wiem skąd masz takie info....Może koledzy robią w luku :D ?

A może Ty masz kiepskie informacje.

A koledzy pracują zarówno w Inter Cars jak i innych hurtowniach oraz u dystrybutorów i nie jest to LUK więc daj sobie już na luz z tymi tekstami.

Temat zamykam, bo mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...