Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Ryczące na maksa radio (oryginał) po odpaleniu auta - co z tym zrobić ?


DeKriss

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Kolejne zapytanko z mojej strony. (Wątek powiązany tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_alz_pikajaca_mrugajaca_kontorlka_termostatu_o_co_kaman-t54984.0.html;new#new)

Mam problem z radyjkiem (oryginalne kasetowe). Otóż po nocym postoju (lub dłuższym postoju w dzień) gdy odpalę auto i włączę radyjko to wszystko jest niemal ideales. Tzn. radyjko, tudzież kaseta, grają oki, na mniej więcej takim poziomie jaki był przed wyłączeniem. Problem pojawia się w momencie dotknięcia regulatora głośności. Nie ma znaczenia w którą stronę kręcę - podgłaszam czy przyciszam - radio zawsze idzie na koniec skali głośności i ryczy na maksa. Problem pojawił się jak zaczęły się mrozy. Macie pomysł co z tym zrobić ?

Aha... Jedna sugestia do obu moich zimowych problemów. Nie wiem czy to będzie miało związek ale do tej pory nigdy nie używałem przycisku mieszczącego się na panelu klimy a dot. jak sądzę odmrażania przedniej szyby (tudzież przekierowania całego strumienia powietrza na przednią szybę). Oba problemy pojawiły się równocześnie z użyciem tego przycisku po raz pierwszy. Czy to ma jakiś związek czy to przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że jesteś w błędzie, nie wróci nic do normy. Jest mała szansa, ale chyba musisz pojechać do Afryki bo może tamta temperatura otoczenia coś pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...