Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

To ja troche inaczej zapytam, jaki standartowo ma prześwit a4 B5

Prześwitu to chyba nikt nie zna a w briefie jest wysokość fabryczna auta

U mnie jest taki prześwit na osłonie

100_0061.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troche inaczej zapytam, jaki standartowo ma prześwit a4 B5

Prześwitu to chyba nikt nie zna a w briefie jest wysokość fabryczna auta

U mnie jest taki prześwit na osłonie

Obrazek

Ok 11 tak?

Seria ?

Czyli obniżanie 60mm to ponad połowa :o

Ja na parking do szkoły jadąc z pełną ekipą na przerwie przerysowałem brzuchem po koleinach a progi zwalniające mamy takie że tylko sam moge przejechać bez haczenia, albo po krawężniku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wy to se lubicie utrudniac zycie widze.

czy nie porsciej jest zmierzyc od ziemi do najwyzszego miejsca krawedzi nadkola, czyli jego srodka tak jak widac w avatarze spedyta, nie trzeb asie czolagac pod autem ani uzywac podnosnikow i pomiar jest w miare dokladny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie porsciej jest zmierzyc od ziemi do najwyzszego miejsca krawedzi nadkola

To najprostszy sposób ale co on daje? Nikt nie napisał ile jest fabrycznie a kolegów interesuje prześwit

Fabryka podaje tylko wysokość auta, a prześwit jest podawany tylko w terenówkach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie porsciej jest zmierzyc od ziemi do najwyzszego miejsca krawedzi nadkola

To najprostszy sposób ale co on daje? Nikt nie napisał ile jest fabrycznie a kolegów interesuje prześwit

Fabryka podaje tylko wysokość auta, a prześwit jest podawany tylko w terenówkach :twisted:

Dokłsdnie o prześwit mi chodiz :P

Co mi po tym wymiarze Maxa ? ;)

Czyli seria ile ma? ok 13 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie porsciej jest zmierzyc od ziemi do najwyzszego miejsca krawedzi nadkola

To najprostrzy sposób ale co on daje? Nikt nie napisał ile jest fabrycznie a kolegów interesuje prześwit

Fabryka podaje tylko wysokość auta, a prześwit jest podawany tylko w terenówkach :twisted:

Dokłądnie o prześwit mi chodiz :P

Co mi po tym wymiarze Maxa ? ;)

Czyli seria ile ma? ok 13 ?

bo sam przeswit to tak naprawde Ci nic nie powie i tak musisz odniesc sie do ori i tak. a jak nikomu sie nieche zmierzyc nadkola to tymbardziej ceinko widze z czolagniem pod autem czy tez wjazdem na kanal, po drugie przeswit to najnizej polozony punkt, a to znow komplikuje.Dlatego zaproponowalem te nadkole bo wystarczy by, ze 2 os (dla pewnosic) zmierzyly wys. nadkola a potem sie to odniesie.

Po 3 to ja przy moim obnizeniu ok 40mm nei mam tak naprwde na codzien problemow z zahaczaenim trzeb poporstu wziac poprawke na to gdziesie wjezdza i tyle da sie przezyc.Dla mnei najbardziej upierdliwe jest zbyt duzo twardosc zawiasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytałem o prześwit głównie z perspektywy obniżania zawiasu a nie tego że mam kufer opadniety w audi. I chyba o to Ci chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcial bym zalozyc do swojego a4 fele 18x8,5 na oponkach 215/40 i do tego obnizyc auto o ok -40mm czy jezdzi ktos z was na takim setupie? da sie tym wogóle jezdzic? moze ma ktos jakies fotki jak to wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDD Najpierw to trzeba się przedstawić w NEWBIE

Te oponki to będą troszeczkę za wąskie do tej szerokości felgi, proponuję odrobinę szersze, obniżenie o 40 m to dobry zabieg dla takich felg.

da sie tym wogóle jezdzic?

Da się tym jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...