Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z kupnem przepustnicy


maras2705

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowiczów,

Mam problem w mojej nowej audi, chodzi o przepustnicę, której nie mogę dostać, uszkodzona przepustnica uniemożliwiają mi normalną jazdę powoduje masę błędów i coś w niej głośno klapie. Audi a4 s4 8E 2005 2,0 benzyna silnik ALT, jestem w Niemczech i nie mogę dostać nowej, ponieważ bosch już jej nie produkuje numery części 06B 133 062 H lub 0 280 750 088

Byłem w Audi i pytałem to koszt nowej 1159 euro co jest kosmiczną ceną, słyszałem również ze teraz do tych i innych audi produkcją tych części zajmują się vdo i siemens ale również tam nie mogę jej odnaleźć tragedia, jeżeli ktoś coś jest bardziej zorientowany lub miał podobny problem to bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam serdecznie

Maras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze motoitegrator ci pomoze wpisz w google pzdr

kurcze nie ma takiej, ale znalazłem w intercars tylko ze droga jak cholera i nie ma jej na magazynie http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3034301320181-0_280_750_088-przepustnica-powietrza,scr_dItems.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w DE więc szukaj tam ;)

ebay.de i jest tego trochę:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=0280750088&rt=nc&_trksid=p2045573.m1684

A dlaczego chcesz w ogóle przepustnicę zmieniać ?

W PL na pewno by kupił taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w DE więc szukaj tam ;)

ebay.de i jest tego trochę:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=0280750088&rt=nc&_trksid=p2045573.m1684

A dlaczego chcesz w ogóle przepustnicę zmieniać ?

W PL na pewno by kupił taniej...

Przepustnicę wykręciłem i przeczyściłem, skalibrowałem wykasowałem błędy i dalej to samo, wydaje dziwne głośne dźwięki, klapotanie w środku, zapala się czek, teraz to nawet obroty skaczą jak oszalałe i sama sobie steruje, odcina mnie i robi sobie co chce gdy naciskam pedał gazu, sprawdzałem na ebay itd, vdo katalog, vemo, bosh, audi, vw i we wszystkich wyszukiwarkach niemieckich części, w bosh kosztuje 749 euro i trzeba zamówić bo nie ma jej nigdzie na stanie, pytałem się również w dużych jednostkach sprzedaży części samochodowych i lipa a tym bardziej gorzej bo jestem w Hamburgu i nigdzie tego nie ma. Znalazłem tylko jedną używaną za 80 euro i będę musiał zaryzykować z używaną, nie mam wyjścia, niestety nie robią jeszcze zamienników do tego konkretnego modelu :( a oryginał jest przerażająco drogi. Na allegro są też od 69 do 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz używaną z demontażu z Anglików lub jeśli ktoś ma dużo części do Audi, a nie jak ktoś ma tylko tą przepustnicę w aukcji i będzie dobrze. Awarie przepustnicy zdarzają się stosunkowo rzadko i jest mało prawdopodobne że kupisz uszkodzoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spróbujemy, tylko używana musi być od 2005 roku produkowana w b7 bo przepustnica z takimi samymi numerami

06B133062H 0280750088

do 2004 w b6 raczej nie pasuje, poszukam i napiszę jak to poszło już w wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...