Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzynia s4 b5 do 1.8t bez montarzu quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie posiadam skrzynie z s4 i montuje ja do 1.8t tylko na przedni napęd(buda jest bez q) i mam problem ze na wrzuconym biegu nie rusza.jak to jest w Q - po rozlaczeniu tylnego wału/dyfra auto nie ruszy?

Opublikowano

A jak bys mial naped na przod i zdemontowal jedna poloske to bys ruszyl? Normalne ze sie nie da. Cale obroty ida na wyjscie na wal bo obraca sie to bez oporu. Gdybys to zblokowal to bys ruszyl. Ale bez sensu

Opublikowano

haldex ruszy torsen nie

Opublikowano
  • Autor

A jak bys mial naped na przod i zdemontowal jedna poloske to bys ruszyl? Normalne ze sie nie da. Cale obroty ida na wyjscie na wal bo obraca sie to bez oporu. Gdybys to zblokowal to bys ruszyl. Ale bez sensu

tak myslalem ale nie bylem pewny bo pierwszy raz montuje skrzynie z quattro do oski...

zeby ta skrzynia dzialala w napedzie na przod trzeba zblokowac torsen -po przez np zespawanie

sens jest bo to buda fwd a chce miec 6 biegow

Edytowane przez franekd4

Opublikowano

To musisz samemu zaryzykowc i sie przekonac czy to zda egzamin lub poczekac na kogos kto dokladnie zna ta skrzynie i czy zblokowanie torsena nie bedzie mialo jakiegos nikorzystnego wplywu na nia

Opublikowano

Nie lepiej było kupić z jakiegoś 2.5tdi 6biegowego w fwd? Pierwsze trzy przełożenia zazwyczaj sobie porównywalne

Opublikowano

przy skrzyni od diesela w benzynie to obrotomierz bedzie zamykał na 6 biegu przy 400km/h

przełożenie bedzie bardzo duże i może na wyższych biegach wg nie przyśpieszać a na 6 moze nawet zwalniać. chyba ze kolega ma z 300km+

Opublikowano
  • Autor

Nie lepiej było kupić z jakiegoś 2.5tdi 6biegowego w fwd? Pierwsze trzy przełożenia zazwyczaj sobie porównywalne

raczej dwa pierwsze biegi sa takie sme, zobacz przelozenia skrzyni z 2,5tdi 6 bieg

cos bede kombinowal zeby to ruszylo z miejsca ...

Opublikowano

dobra dwa pierwsze sa takie same ale juz np 6 bieg w 1.8 to 29:35=0,829 a w 2.5 to 23:41=0.561 a w 2.4 to 27:37=0.730 ekspertem nie jestem ale różnice sa spore. A juz miałem u siebie przypadki gdzie przyjezdzali ludzie ze skrzyniami od benzyny w dieselu i to była jakaś porażka

Opublikowano

Pierwsze trzy przełożenia są podobne jeśli pamiętam mniejsza o większość. U siebie nie patrze na to bo zależało mi na dłuższej skrzyni, moc będzie inna zaspokajając ciekawskich :decayed: Daj znać co tam wyrezałeś u siebie

Opublikowano
  • Autor

wracajac do tematu zespawanie torsena pomoglo

orientuje sie ktos czy skrzynia z s4 b5 manualna polaczona jest flansza/dystansem z silnikiem 2,7bit przymierzam sie zalozyc podobna skrzynie do 2.8 30v

Edytowane przez franekd4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.