Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie oznaczenie przeplywomierza a4 b6 1.8t avj?


EnD

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam przeplywomierza do wyzej wymienionego auta bo w swoim mam wsadzony od innego modelu takze niemam skad zaczerpnac tej wiedzy a w aso odsylaja mnie do stronki gdzie zeby sprawdzic numer katalogowy musze zaplacic moze ktos akurst orientuje sie i wymienial przeplywomierz w takim samym modelu??? Albo wie gdzie sprawdzic to po numerze nadwozia??? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A numer samego wkładu do 1.8T AVJ 2001 ?


Może inaczej. Mam w swoim AVJ jakąś dziwną przepływkę (chyba chinka). Zamówiłem w jednym ze sklepów przepływomierz firmy Pierburg nr 7.22684.15.0 jednak po otworzeniu przesyłki okazało się że w środku jest Bosch F 00C 2G2 049. Niby jazda się poprawiła, lecz w VAGu wywaliło mi z 6 błędów i dodatkowo zapaliła się kontrolka EPS. Po powrocie do starej przepływki błędy udało się skasować, jednak komfort przyspieszenia spadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zapaliła kontrolka esp to w ogóle nie czyta przepływki, odepnij kostkę i zobacz czy będzie to samo, jak tak jezdziłem z miesiąc, auto miało kopa, ale śmierdziało benzyna z wydechu i palił ze 2L więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ją odesłałem i założyłem starą. Teraz szukam na alle... jakiejś używki ale ORI :) .


A więc MAF wymieniony na Pierburg nr 7.22684.15.0. Miało być ORI ale doszedłem do wniosku, że nie ma co się bawić w używki. Po wymianie i skasowani błędów daje się odczuć znaczną poprawę jazdy (przybyło mocy). Poczekamy i zobaczymy czy nic nie wyskoczy na desce w najbliższym czasie, wtedy będziemy chwalić :)

Edytowane przez wrylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2016 o 14:27, wrylu napisał:

Już ją odesłałem i założyłem starą. Teraz szukam na alle... jakiejś używki ale ORI :) .

 

A więc MAF wymieniony na Pierburg nr 7.22684.15.0. Miało być ORI ale doszedłem do wniosku, że nie ma co się bawić w używki. Po wymianie i skasowani błędów daje się odczuć znaczną poprawę jazdy (przybyło mocy). Poczekamy i zobaczymy czy nic nie wyskoczy na desce w najbliższym czasie, wtedy będziemy chwalić :)

witam,jak się spisuje MAF,są błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...