Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajnie te rotorki pasują do białego. Czarnych bym też nie wstawiał, bo ostatnio za dużo samochodów widuję w zestawieniu biała buda + czarne koła. Wrzuć dystanse, żeby wysunąć koła i będzie moc. Podobnie jak kolega Carrera369, myślę, że super wyglądałoby, gdybyś relingi i chromowaną ramkę grilla zrobił na czarno :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mi Rotory też się bardziej podobają szare niż czarne :)

Myślałeś żeby pozbyć się chromu ? Czarne relingi, czarna ramka grilla dobrze będą pasować do białego lakieru.

Nie mogę znaleźć zdjęć Twojego auta, jak wygląda taka opcja o której piszesz. Wkleisz link ?

Opublikowano

U mnie w temacie masz chromy out z auta

Opublikowano

Wczoraj miałem okazję zobaczyć na żywo. Super autko biały polift w s-line robi robotę :) wyposażenia super ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za malego slasko-malopolskiego spota :) Z wyposazenia cos by sie jeszcze dorezało. Kierownica scieta... no i tym tematem ADS mnie zainteresowales musze poczytac na forum. Wkurzajace jest to opoznienie otwarcia przepustnicy przy wcisnieciu gazu do dechy.

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Jak potrzebujesz ściętej kiery, to mam u siebie nówkę polift s-line, biała nić. Leży w dłoni idealnie.

Oczywiście razem z poduszką ( kupiłem swego czasu od Siemiana, więc towar prima sort :) )

Chętnie sprzedam komuś z KRK, bo nie chce mi się jej pakować do wysyłki :-)

Opublikowano
  • Autor

U mnie w temacie masz chromy out z auta

Dzięki. Cały czas się waham, strasznie mi się podobają chromy... może ramka wokół grilla jeszcze niekoniecznie musiała by zostać, ale relingi i ich kolor/jakość malowania bardzo mi się podobają w tej budzie. Listwy chrom wokół okien już mniej, więc pewnie kwestia tego czy będę zakładał lusterka satynowe z S4 czy może jakieś carbon look :) Jeszcze chwilę się muszę zastanowić, a decyzja pewnie będzie jak wybiorę grill. Pomożecie ? :)

Wersja 1 - ori z pakietu S-Line Sport czyli czarne piano połysk z chrom ramką tak jak obecnie :)

Wersja 2 - jw tylko ramka czarna:

$_86.JPG

Wersja 3 - RS look z OEM Tuning z chrom ramką:

406462_x800.jpg

Wersja 4 - RS look z OEM Tuning all black (przy okazji widać jak ładnie ze srebrnymi lustrami wygląda):

Audi_B85_Audi_S4_HRE_FF01_Tarmac_AWE_Tun

Pomóżcie :help:

Edytowane przez LukiKRK

Opublikowano

Jak dla mnie wersja 4, jest mega

Opublikowano

Ja mam wersję nr 2 ( wyszła z fabryki w ori pakiecie czerń ) i jest gut:)

Opublikowano
  • Autor

Ja mam wersję nr 2 ( wyszła z fabryki w ori pakiecie czerń ) i jest gut:)

Przed liftem tez taka czern z polyskiem byla? Czy mat...

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Z połyskiem:)

Opublikowano
  • Autor

Z połyskiem:)

Tez do bialego koloru czy jakiś inny? Wrzucisz jakieś foto?

Tapniete z SGS7

Edytowane przez LukiKRK

Opublikowano

56a7fac440381ef29ec8014c27345399.jpg

Oczywiście że do białego[emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po krótkiej przerwie, kilka szpiegowskich zdjęć... W wolnej chwili jakąś sesję machnę.

14095812_1165592376796683_86414161128382

14202592_1165617146794206_19421285659019

14203253_1165592420130012_66413819037028

#Eibach Pro Kit #heble S4 345/330 perforowane OZ+Ferrodo #grill RS4 look #PerformancePack @221KM/412nm :banan:

Opublikowano

Fajnie wyszło, grill też fajnie wygląda. Gratki!

Opublikowano

Miód malina :good::decayed::kox:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Alagancko :)

Opublikowano

Zacna furka

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

rewelacja! trochę się naszukałem śnieżynki, bo zauważyłem ją w Twoim podpisie i... sprawdź co masz nie tak z podpisem - zwłaszcza jak się wyświetla w tematach innych autorów ;) 

Opublikowano
  • Autor

Coś po aktualizacji forum chyba się pokichało. Sprawdzę linki w profilu. Dzięki.

Tapniete z SGS7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.