Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy drzwiowe/progowe polift, jakie polecacie kupić?


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Odpadły u mojej kobiety już 3 z 4 no i wiadomo jak to wygląda. Jej ori listwy zgnily i już ciężko je będzie uratować. Co polecacie kupić w ich miejsce? Jakoś ciężko mi się przekonać do tych zamienników na allegro...

Czy może lepiej kupić ori używki?

Nikomu nie dopadly te listwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście,że odpadły :kwasny: podobnie jak u Ciebie już 3 z 4 wymieniłem, kupiłem używki za 3 dałem coś około 200 zł gdzie za tą kasę masz komplet zamienników, wybór należy do Ciebie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335696-listwy-progowe-dolne-tani-komplet-z-allegro/?hl=%2Blistwy+%2Bboczne+%2Bdrzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem że te zamienniki tyle kosztują... Tylko czy ktoś je zakładał? Jak one wyglądają na aucie? I czy wogole pasują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tył zamienniki wyglądały ok. Szyny maja plastikowe wiec przynajmniej nie gniją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej, podepnę się pod temat bo również mam zamiar kupić listwy tylko że wszędzie sprzedają komplet 4 listw a co z tymi 2 małymi z tyłu na nadkolu??? gdzie je dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się podepnę - ktoś ma jakiegoś pewniaka ? Mi tylko z tyłu jedna poszła i na alledrogo widzę że ktoś taką kupował . Jakieś opinie ?

http://allegro.pl/nowa-listwa-dolna-drzwi-audi-a4-b5-95-01-prawy-tyl-i6086107276.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej, są osoby które są zadowolone z zamienników i są też cacy którzy twierdzili, że po jakimś czasie te listwy wyglądają słabo, przylegają do drzwi w miejscu klipsów a reszta lekko odstaje

jeśli nie jesteś perfekcjonistą ten zamiennik będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem zamienniki, chyba najtańsze z allegro jakiś rok temu. Wyglądają narazie lepiej niż te które miałem założone. Delikatnie matowe, takie bym powiedział bardziej estetyczne. Dużo lepsza opcja niż oryginały w kosmicznych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...