Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Wyniki mojej A4 z hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie moje wyniki po wizycie na hamowni. :naughty:

Czekam na opinie...

Ps.Pomińmy opory toczenie , mam jakies lipne zimówki i musze wymienic...

wynikihamownia418t001rza0.th.jpg

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :good:

Opublikowano

NIe wierze ,że to seria ... + 40 KM??? bez przesady . coś musiało być dłubane

Opublikowano

No to teraz zacznie się szukanie modów pod maską :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki to jest wersja ABT wiec cos napewno było dłubane. Seria , bo nie wiedzielismy ile ma koników dlatego koles zaznaczył ze to seria

Opublikowano
:thumbup: :oklaski: No pozazdrościć :oklaski: :thumbup:
Opublikowano
  • Autor

I co chłopaki ? jakie wnioski co do charakterystyki? Chyba nie ma co poprawiać co?

Opublikowano

mozna popracowac nad przebiegiem momentu obrotowego

tak aby wchodził dużo szybciej

Opublikowano
  • Autor

dół mam słaby bo mam stożek, i zastanawiam sie czy nie powrocic do seryjnego dolotu i moze jakis wklad ale za to dzwiek jest nie do przebicia, hmm..

Opublikowano

a masz tylko stozek czy cały dolot przeliczony pod ten model silnika. sam stozek nic nie daje poza dzwiekiem własnie.

Opublikowano
  • Autor

Sam stożek bo nic wiecej tak naprawde mi nie trzeba, a głównym założeniem było uzyskanie ciekawego dzwieku.

Jestem Ciekaw jak moje 1.8T ma sie do 2.8 193KM?? Który szybszy? Jak myslicie

Opublikowano

moim zdaniem to ten stozek nie tylko nic nie daje ale wrecz psuje. a dzwiek mozna uzyskac dobrym tłumikiem, który dodatkowo jeszcze pomoze w osiągach.[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 14:03_________________________________________________mysle ze powinno złotac 2.8 przedewszystkim dlatego ze jest lzejsze.

Opublikowano

Zamiast stożka zaleciłbym zamontowanie sztywnej rury doprowadzającej powietrze od filtra do turbo. Cena w zależności czy samco - 159$ czy spawana z kwasówki - okło 400 zł

przyrosty sa rzędu 7-9 KM i kilkunastu NM i poprawia się przebieg krzywych.

Wynik z hamowni bardzo zadowalający. Przebiegi bardzo dobre. Bardzo ładnie trzyma moc do końca...moim zdaniem masz tez inną turbinę...

Opublikowano
  • Autor

Ooo to mnie zaskoczyłes Poziek, inna turbina mówisz. Ciekawe od czego ? i ciekawe czy jeszcze sa jakies mody zrobione.

A tak reasumując: wywalić stożek , wstawić standardową puche z filtrem i połączyć ją kwasówką z turbiną, zgadza się? Czy coś pokiełbasiłem?

A tak na marginesie ciekawe czy tam jeszcze katalizator jest? Po wyniku AFR możnaby przepuszczac ze tak.. Choć nie powinno być..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.