Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [ALL] OSZUST ALLEGRO - zakup błotnika


zergian

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !!!

Gdyby ktokolwiek planował zakup błotnika do swoich czterech kółek zdecydowanie odradzam zakupy u uzytkowników :

AUTO-BLOTNIKI-PL

Marcin Janik

Stara Góra 10

56-200 Góra

TEL 695-751-453

TEL 697-811-125

TEL 788-257-765

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7807159

czarnulka030

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7437127

mariuszc1988

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9747824

Zamówiłem błotnik do A6, po ustaleniach telefonicznych miał byc w dobrym stanie tylko do malowania... przyszedł wyklepany pęknięty i w innym kolorze niż miał być. Generalnie jest w gorszym stanie niz ten co chcialem wymienic...

jak dzwonie do faceta żeby to jakoś wyjaśnić od razu się rozłącza jak słyszy o co chodzi i już nie odbiera... jak dzwonie z innego numeru jest dokładnie to samo odbiera i po chwili.....

Niestety do góry za 270,- z kato się chyba nie opłaca jechać.. więc w plecy

POZDRO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie ..takie tematy powinny znaleść sie w dziale nad którym była dyskusja :hi: ...a który nie powstał :kwasny:

Szkoda ..bo ludzie sie nacinają na produkty i sprzedawców ..a na forum o tym są szczątkowe informacje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze proponuję napisać do allegro... oni dosyć szybko reagują i pewnie zawieszą kolesiowi oba konta, po drugie na allegro jest coś typu "cafe allegro" jakies takie forum i radze tam opisać calą sytuację , a po trzecie pozostaje wizyta u panow policjantow... ale na poczatku zglos do allegro, bo istnieje cos takiego jak ochrona kupujących więc może nie bedzie tak źle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z autopsji, że Allegro ma to w pupie. W mojej sprawie akcja poszła o 60 PLN ale o tyle jestem w plecy.

Formularz do allegro wypełniłem (dowody, cytaty z maili)... napisali mi, że przyjęli zgłoszenie, czekają na wyjaśnienie z drugiej strony... od tego czasu babka się nie logowała, dałem negatywa, Allegro wcale nic mi z tego tytułu nie oddało.

Policja - prędzej. Ale walcz, nie odpuszczaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przynajmniej wiadomo,kto to jest-potencjalni nabywcy z forum beda ostrozniejsi... :confused4:

a zergian chudszy o 270zł. Oszuści, nikt ich nie wytępi :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zalozyl fikcyjne konto na allegro i zalicytowal kolesiowi wszystkie aukcje.... jedyny problem moze byc taki ze pewnie ma zablokowane dojscie dla osob bez pelnej aktywacji konta... ale oszustow trzeba zwalczac ich wlasna bronia....za kazda aukcje allegro pobiera prowizje... wiec i tak by go scigali... ale z drugiej strony pomysl srednio na jeza bo jakby nie bylo jest to umowa wiazaca...no ale wybor nalezy do ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal śmiało na policje. to już przestępstwo. a ściganie przestępstw popełnianych w neci ,np. allegro, w polsce bardzo się rozwija i jest coraz mocniej ścigane z pozytywnym skutkiem dla poszkodowanego. w tym przypadku sprawa jest dość jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...