Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel climatronika


Przemek Mlazga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z panelem climatronika, działa tylko pdświetlenie. Zauważyłem sam, że bezpiecznik od owego panelu jest spalony wymieniłem na taki sam. Po odpaleniu auta zaczęło się dymić spod maski. Co to może się dziać ?

Proszę o pomoc z tym problemem,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice lewej lampy, ale jak podniosłem maskę to było widać tak jakby od sprężarki.


A i zapomniałem dodać, że musiałem wyciągąć ten bezpiecznik bo go całkiem stopiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj rozłączyć sprzęgło sprężarki, tam jest wtyczka obok spreżąrki z jednym kabelkiem i potem sprawdz czy dalej jest zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to coś możliwe że od samego panelu klmy?

Wcześniej zalazłem na forum gdzieś że ten bezpiecznik się pali przez to ze na wtyczce czujnika od poziomu oleju robi się zwarcie. Możliwe !??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uderzył w to sprzęgło klimy potem jeszcze wentylator skraplacza. A nie mówiłes czy wtedy miałeś włączoną klime?

Skoro gdzieś wyczytałeś na forum ze czujnik poziomu oleju to zawsze to możesz sprawdzić.

Edytowane przez Grztom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klime miałem wyłączoną.


Wraz z mechanikiem zaczeliśmy troche grzebać. Doszedłem do wniosku ze te wiązke już mam na 100% do wymiany bo się jarało nieźle, wiec przy pomocy wiekszego bezpiecznika wkładając go na troche badalśmy sprawe. Dziwa rzecz się okazała bo było słychać ze włącza się sprężarka po mimo tego ze na panelu klimy było eco. Zmyliło mnie to toalnie. Pierwszy raz widziałem taką sytuacje i wg nigdy bym się nie spodziewał. Ktoś coś doradzi bo ja już jestem bez silny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...