Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Dziwnie działające nawiewy


tomalm

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm! mam A4 bez klimy, ale mysle ze to dobry dziel na moje pytanie;) otoz nawiew dziala mi dziwnie, tz. stopnie 1,2,3 nie roznia sie prawie niczym i "wieja bardzo lekko" natomiast jak przekrece pokretlo na poziom 4 to wtedy zaczynaja sie wiry robic;) ogolnie zauwazylem ze na max poziomie nie dziala nawiew wydajnie, tak jakby chodzil w okolo 70-80% tego co mzoe normalnie. do tego mam dziwne odczycia przy ogrzewaniu, jak biore na max to wieje niezbyt cieplym powietrzem (oczywiscie nie jest to zimne powietrze;) ). jaka moze byc przyczyna i jak ja usunac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o siłę nadmuchu to wygląda to na potencjometr, że nie reaguje na zmianę położenia i tylko chwyta na poziomie 4 co do ogrzewania to :mysli: może cięgno klapy za mało ją otwiera i dostaje trochę ciepłego powietrza i trochę zimnego albo nagrzewnica do czyszczenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak wieje jakby chciało a nie mogło, niby zmianę stopi nawiewu czuć. ale na trojce wieje jak w moim wcześniejszym audi na 1. co to może być?? ledwo czuć pod ręką i to czy wieje na szybę czy na nogi nie robi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może cięgno klapy za mało ją otwiera i dostaje trochę ciepłego powietrza i trochę zimnego albo nagrzewnica do czyszczenia

zabierz sie za to ciegno :wink4: kolezka mial podobny przypadek tak jak Ty i wrzystko wrociło do porzadku po naprawie ciegna...nie powiem Ci jak to dokladnie zrobic bo niestety nie prerabiałem tego tematu :confused4: nagrzewnice tez warto by przeczyscic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...