Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 v6 quattro] warto inwestować?


Orayle

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatajcie, moje Audi posiadam od pół roku. Poprzednio należała do mojej mamy . jest to model b6 avant z silnikem 2.5 tdi v6 180km quattro tiptronic s line . auto przejechalo 330000 km i nie jest w idealnym stanie . z wymienione juz zostaly : pompa paliwowa i alternator . natomiast ja po przejeciu auta wymienilem rozrzad , wszystkie plyny i filtry łącznie z wymianą oleju i filtra w skrzyni . niestety we wloszech gdzie mieszkam na doprowadzenie auta do stanu jaki by mnie zadowolil musialbym wydac fortunę ( na to co ja wymienilem wydalem 2000 euro ) a nie wiele tego . samochód ma kilka problemów

Zawieszenie do wymiany

Wibracje w przedziale 2500/3000 obrotów podejrzewam wał napędowy

Nadkola do wymiany - rdza

Kapanie oleju z sinika nie wiem skąd mechanik twierdzi że z uszczelek

Odnowa lakieru - mocno poobijany od żwiru.

Kilka dupereli we wnetrzu

Brak przyspieszenia ponizej 2000 obrotow

Problemy z odpaleniem przy zimnej pogodzie ale tylko po przerwach okolo 4 godzinnych , rano odpala bez problemu

Jako że w przyszlym roku weacam do kraju to zastanawialem sie czy w polsce warto by było ją odnowić czy lepej dac sobie spokój i poszukać inne auto . byl bym bardzo wdzięczny za wasze opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze wybrałeś niewłaściwy dział do zadawania takich pytań.

Zapomniałeś jeszcze o dwumasie i sprzęgle oraz niewiadomo w jakim stanie sama skrzynia jezeli dopiero teraz wymieniałeś w niej olej... Szykuje się troche wydatków. W tym temacie sa opisywane 2.5tdi, uderz do kogos kto ma takie auto lub napisz w dziale B6 Division.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...