Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie strasznie zabrudzonych , porysowanych plastików


mks1948

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym dokładnie wyczyścić plastiki które mam zabrudzone a nawet porysowane przy wychodzeniu z samochodu na dolnym rogu drzwi. Mam również schowek porysowany , pobrudzony próbowałem te rzeczy wyczyścić jakimś tam płynem do tapicerek ale to po chwili robi sie takie same niby, jak popryskam wytrze wszystko ładnie się błyszczy ale zaraz wszystko wraca do punktu wyjścia. Jakim preparatem mógłbym odnowić te swoje nieszczęsne plastiki, bądź je doczyścić, ewentualnie drobne lakierowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tz48n7yu.jpg

Strasznie to wygląda , rysy i brud nie idzie domyć. Na maskownicy ostatnio płynem psiknęłem i widać plamy , nie idzie zbytnio tego domyć , ktoś ma jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem silnie zabrudzone plastiki w służbowej Daci i wyszło jak nowe. ,tym⤵⤵⤵

23c8d276_large.jpg

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to ostateczność. Wymyj dobrym płynem do mycia , rysy zapastuj bezbarwny pastą i zobacz co wyjdzie. Jeśli lipa to zostaje faktycznie wymiana. Spróbować warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź w rękę APC np od Shiny Garage w stężeniu 1:5 i powinno ładnie wyczyścić w aucie ojca miałem podobną sytuacje i poradziło sobie bez problemu. Ja u siebie miałem zadziory to zrobiłem tak jak to jeden chłopak pokazał na forum kosmetyka aut z zaciekiem. Przykleiłem taśmy na to miejsce żeby nie zedrzeć struktury plastiku i wtedy delikatnie przeleciałem papierem wodnym i zadziory usunięte wiadomo rys troche zostało ale nie ma już tych zadziorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...