Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dławienie przy przełączaniu się na gaz


Peacock

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko telefonicznie mi powiedział, że to pewnie to. Zresztą tak jak pisałem wcześniej, jak byłem u niego żeby mi ustawił mapy itd. to powiedział, że już długo nie pociągną te wtryski. Zobaczymy, nowa listwa Barracud to ze 320zł. więc wolałbym żeby to coś innego było szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mapy i wszystko jest git, mieszanka ani nie za uboga ani za bogata, mapy wzorowe a rano problem,nie mam sil do tego badziewia ?

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak dojdziesz konca z tym dziadostwem?

Ja dzis zrobilem mala podmiankę, zobaczymy po nocy jak bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski cale ,zmniejszylem ciśnienie, kalibracja, ustawienie wszystkiego i zobaczymy,nie wiem tylko czmu tak jest jak jest ciepło to na gaz normalnie sie przełącza a jak chlodniej to juz lipa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy w kontakcie ?

Mialem nowe wtryski AC W01 dwu omowe i dysze 2.4, teraz zalozylem wtryski używki lpg tech type rail 30, trzy omowe i dysze takie jak byly i auto calkiem inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wymiana wtrysków podziałała? Ciekawy jestem czy jak byś założył takie co miałeś tylko sprawne to też by było OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co ja miałem zakładaliśmy do opla astry i normalnie działały, po prostu są złe do mojego auta ale ogólnie są sprawne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. U mnie wtryski działały OK odkąd jestem właścicielem czyli jakoś od lipca. Dopiero od niedawna te problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kabel do LPG to spójrz co się dzieje w czasie dlawienia z czasami wtryskiwaczy i ciśnieniem w reduktorze skoro mechanicznie wszystko Ok, ja w mojej ADRce musiałem robić emulacje czujnika tmp. żeby pożegnać szarpanie ;) i najlepiej żeby LTFT nie wzbogacalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka masz instalacje LPG ?

Może być ten, ja mam taki i nie narzekam ;) tylko musisz podać gościowi z jaką końcówka potrzebujesz, ja akurat potrzebowalem do Diego ;)

http://allegro.pl/interfejs-usb-lpg-stag-kme-diego-esgi-bingo-led-7-i5858988344.html

Ale możesz poszukać czegoś lepszego jak chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam KME NEVO, końcówkę podalem w wiadomości, 54 zl z wysylka pewnie będzie dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, tylko jeszcze program sobie ściągnij ze strony kme i zainstaluj...on będzie bardzo podobny do mojego to Ci pomogę jak co.. Także jak masz Kme to może być problem zimnego vaga, ale nie wiem dokładnie bo moze nevo ma już chyba korekty po temperaturze, i może one pomogą ;) daj znak jak będziesz miał już interfejs ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program juz mam, czekam na kabel, ja praktycznie wszystko umiem a robie to pp to żeby nie placic za glupia wymianę filtrów tylko samemu sobie ogarnac, jeszcze kilka wizyt u znajomego gazownika, dopytam jeszcze kilka rzeczy które chce wiedzieć i będzie git , nie wiem tylko gdzie ustawić nastepny przegląd ale nie zaglebialem sie w to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma opcji przeglądów w LPG ;) ja mam tylko w aucie inspekcję ale to ogarniam vagiem, a do wymiany filtrów nie jest potrzebny interfejs, jedynie do kalibracji od nowa po wymianie, ale to i tak musisz zrobić pełną regulację z testem drogowym, tak jak gazownik ci zrobił autokalibracje po wymianie to za dużo ci to nie dało, jedynie na wolnych obrotach lepsza kultura pracy silnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po wymianie filtrów cos trzeba ustawiać po za następnym przeglądem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...