Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem samochód po wymianie trzpienia i podstawy na "długi" jest jak powinno być czyli pedał wchodzi do końca i już nie grozi rozszczelnieniem pompy albo wysprzęglika. :banan:
Komplet który zamówiłem w ASO 0B1141777B i 0B1141751
Dzięki wielkie za pomoc :)

Opublikowano

jak cenowo wyglada taki komplet?

Opublikowano
  • Autor

Komplet śruba - 0B1141777B i podstawa - 0B1141751 cena w ASO 39zł

  • 1 rok później...
Opublikowano

czy możecie napisać, gdzie jest ta część ? trzeba wyciągać skrzynie biegów ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, baton1125 napisał:

czy możecie napisać, gdzie jest ta część ? trzeba wyciągać skrzynie biegów ?

Tak trzeba wyciągnąć skrzynie.

Na schemacie nr 11 i 12

http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/ra/modell/a4/year/2012/drive_standart/636/hg_ug/141/subcategory/141045/part_id/273494/lang/e#sec_7

 

Opublikowano

ok, rozumie, mam taki kłopot że muszę mocno wcisnąć sprzęgło żeby odpalić auto, nie wiem czy winna jest ta cześć, czy pompka sprzęgła, tak jak w tym temacie

zaznaczę ze zaczęło się to dziać po wymianie wysprzęglika, stary uległ awarii

Opublikowano
  • Autor

może być, że założyli nieprawidłowy wysprzęglik i cięgło jest w nim za krótkie albo po prostu nie do końca odpowietrzyli układ.

Opublikowano

wymiany dokonałem sam, wysprzęglik wyglądał jak oryginał firmy sachs, odpowietrzałem dobre 5 minut, biegi wchodzą płynnie, sprzęgło łapie też dobrze

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 10.08.2017 o 21:47, baton1125 napisał:

ok, rozumie, mam taki kłopot że muszę mocno wcisnąć sprzęgło żeby odpalić auto, nie wiem czy winna jest ta cześć, czy pompka sprzęgła, tak jak w tym temacie

zaznaczę ze zaczęło się to dziać po wymianie wysprzęglika, stary uległ awarii

Dla potomnych: dlaczego mocno trzeba było wcisnąć pedał sprzęgła? Po cały problem w zniszczonym wysprzęgliku leżał w... Dwumasie :) Jedyne 1750 zł i sachs zamontowany ;) Stary wysprzęglik się połamał, ale nie rozpadł, co pozwalało na nie używanie siły przy wciskaniu sprzęgła do odpalania. Założyłem nowy, niepołamany, stąd problemy ze sprzęgłem ;) 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, zauważyłem ostatnio że pod pedałem sprzęgła jest mokro. Cieknie z pompy sprzęgła. Czy musze ją całą wymienić? Ile kosztuje i jak ją wyjąć?

a4 b8 2.0 tdi caga 2008r

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 10.08.2017 o 23:19, baton1125 napisał:

wymiany dokonałem sam, wysprzęglik wyglądał jak oryginał firmy sachs, odpowietrzałem dobre 5 minut, biegi wchodzą płynnie, sprzęgło łapie też dobrze

Witam  czy wysprzeglik idzie wymienić bez zdejmowania skrzyni ..

Edytowane przez dany224

Opublikowano

Witam Panowie. Jak wygląda wymiana wysprzeglika.  Czy trzeba ściągnąć skrzynie

Opublikowano
12 minut temu, dany224 napisał:

Witam Panowie. Jak wygląda wymiana wysprzeglika.  Czy trzeba ściągnąć skrzynie

Nie trzeba. Wjedź na kanał, zdejmij podłogę i bez problemu wymienisz to w ten sposób.

Opublikowano
18 minut temu, baton1125 napisał:

Nie trzeba. Wjedź na kanał, zdejmij podłogę i bez problemu wymienisz to w ten sposób.

Dzięki czyli zdjąć osłonę skrzyni biegów.i bez problemu wysprzeglik wyjdzie

Opublikowano
12 minut temu, dany224 napisał:

Dzięki czyli zdjąć osłonę skrzyni biegów.i bez problemu wysprzeglik wyjdzie

Nie osłonę skrzyni biegów tylko osłonę podwozia / podłogę. Odrazu jak to zdejmiesz masz dostęp do pompki. 

 

Opublikowano
Godzinę temu, baton1125 napisał:

Nie osłonę skrzyni biegów tylko osłonę podwozia / podłogę. Odrazu jak to zdejmiesz masz dostęp do pompki. 

 

Ok.tyle że ja pytam o wysprzeglik nie pompę sprzęgła. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.