Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciapek96

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie też kabel zawitał. Teraz nie ma żadnej różnicy pomiędzy alternatorem a akumulatorem ? na zdjeciu zaznaczone kolorem gdzie idzie
  2. Witam mam problem z czujnikiem temp zewnetrznej. Otóż kiedy rano wsiadam do samochodu to pokazuje ok ale gdy pojade gdzieś i zostawie auto na ok godzine to potem gdy wsiadam to temperatura rośnie cały czas. Gdy już jade to spowrotem temperatura spada i już dobrze pokazuje. Wie ktoś co jest przyczyną? Czujnik wymieniony
  3. U mnie temperature pokazuje ok tylko jak gdzieś jade i zostawie go na ok godzine i potem wsiąde to niewiadomo czemu temperatura wzrasta o pare stopni a potem gdy już jade to spada i normuje sie. Wiecie co to? Czujnik już wymieniony
  4. Dzięki wielkie. Taką porade to możesz sobie wiesz gdzie wsadzić. Po to jest forum żeby sie poradzić. A jak nie umiesz pomóc to nie wchodź na forum
  5. Jaki olej polecacie do b8 2.0 tdi z dpf? Valvoline czy Motul?
  6. Witam, zauważyłem ostatnio że pod pedałem sprzęgła jest mokro. Cieknie z pompy sprzęgła. Czy musze ją całą wymienić? Ile kosztuje i jak ją wyjąć? a4 b8 2.0 tdi caga 2008r
  7. Mi silnik dymi na wolnych obrotach jak jest zimny i spaliny strasznie śmierdzą niespalonym paliwem. Jak silnik jest ciepły to dymienia nie ma ale spaliny dalej śmierdzą. Żadnych błędów, synchro na 0,0 oleju bierze normalnie a płynu ani ml nie podbiera. Wtryski wachają sie w granicach 0,0 do -0,30. Wiecie co to może być?
  8. Dzieki wielkie. Twoja odpowiedź mi tak pomogła że mogłeś jej wogóle nie pisać xd
  9. Witam. Mam problem w moim 2.0 tdi BMN. po uruchomieniu samochodu gdy puszczam pedał sprzęgła to słychać chrobotanie z okoloc skrzyni biegów. Problem ten wystepuje tylko gdy pedał sprzegła jest wciśniety do połowy. Jeden mechanik mówi że to łożysko oporowe a drugi że dwumas. Wiecie co to?
  10. Noo czytałem i te silniki tak mają z tymi spalinami. Ale najważniejsze że nie szarpie
  11. Witam. Mam problem , kiedy właczam silnik to piszczy mi i polazuje esp fault. Po chwili wszysyko znika. W kompie nie ma żadnego błedu. Nie pokzauje mi sie to zawsze . może ktoś miał taki przypadek?
  12. Gdy temp płynu jest miedzy 50 a 70 stopni to na zewnątrz czuć mocno spaliny. Kiedy podchodze to tłumika to aż nie idzie oddychać. Szybciej bez kryzy jeszcze był lekki dymek. A teraz tylko ten zapach
  13. Mi pomogła blaszka z dziurą 9,5mm. Auto nie szarpie. Równiutko chodzi. Tylko został problem gryzących spalin gdy temp płynu jest miedzy 50 a 70 stopni. Wiecie co to? Synchro jest równo na 0
  14. No miałem już z dziurą 10mm i auto było zamulone do 1800rmp. Czytałem że wymiana egr pomaga na ileś tyś km ale u mnie po wymianie tydzień temu nic nie pomogło
  15. Jak jade na 4 biegu i mi szarpie to jak depne to przestaje szarpać. Wystarczy tylko troche mocniej przycisnąć gaz i ustaje. Dzisiaj jak temp na dworze była poniżej 15 stopni to silnik nie przerywał gdy delikatnie przyspieszałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.