-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
U mnie też kabel zawitał. Teraz nie ma żadnej różnicy pomiędzy alternatorem a akumulatorem ? na zdjeciu zaznaczone kolorem gdzie idzie
-
Czujnik temp. Zewnetrznej dziwne zachowanie
Witam mam problem z czujnikiem temp zewnetrznej. Otóż kiedy rano wsiadam do samochodu to pokazuje ok ale gdy pojade gdzieś i zostawie auto na ok godzine to potem gdy wsiadam to temperatura rośnie cały czas. Gdy już jade to spowrotem temperatura spada i już dobrze pokazuje. Wie ktoś co jest przyczyną? Czujnik wymieniony
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
U mnie temperature pokazuje ok tylko jak gdzieś jade i zostawie go na ok godzine i potem wsiąde to niewiadomo czemu temperatura wzrasta o pare stopni a potem gdy już jade to spada i normuje sie. Wiecie co to? Czujnik już wymieniony
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki wielkie. Taką porade to możesz sobie wiesz gdzie wsadzić. Po to jest forum żeby sie poradzić. A jak nie umiesz pomóc to nie wchodź na forum
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jaki olej polecacie do b8 2.0 tdi z dpf? Valvoline czy Motul?
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
Witam, zauważyłem ostatnio że pod pedałem sprzęgła jest mokro. Cieknie z pompy sprzęgła. Czy musze ją całą wymienić? Ile kosztuje i jak ją wyjąć? a4 b8 2.0 tdi caga 2008r
-
Wycięty DPF. Kopci i śmierdzą spaliny.
Mi silnik dymi na wolnych obrotach jak jest zimny i spaliny strasznie śmierdzą niespalonym paliwem. Jak silnik jest ciepły to dymienia nie ma ale spaliny dalej śmierdzą. Żadnych błędów, synchro na 0,0 oleju bierze normalnie a płynu ani ml nie podbiera. Wtryski wachają sie w granicach 0,0 do -0,30. Wiecie co to może być?
-
stuki w skrzyni na biegu jalowym
Dzieki wielkie. Twoja odpowiedź mi tak pomogła że mogłeś jej wogóle nie pisać xd
-
stuki w skrzyni na biegu jalowym
Witam. Mam problem w moim 2.0 tdi BMN. po uruchomieniu samochodu gdy puszczam pedał sprzęgła to słychać chrobotanie z okoloc skrzyni biegów. Problem ten wystepuje tylko gdy pedał sprzegła jest wciśniety do połowy. Jeden mechanik mówi że to łożysko oporowe a drugi że dwumas. Wiecie co to?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Noo czytałem i te silniki tak mają z tymi spalinami. Ale najważniejsze że nie szarpie
-
Problem z zakodowaniem sterownika ABS/ESP błędy 00778 i 01044
Witam. Mam problem , kiedy właczam silnik to piszczy mi i polazuje esp fault. Po chwili wszysyko znika. W kompie nie ma żadnego błedu. Nie pokzauje mi sie to zawsze . może ktoś miał taki przypadek?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Gdy temp płynu jest miedzy 50 a 70 stopni to na zewnątrz czuć mocno spaliny. Kiedy podchodze to tłumika to aż nie idzie oddychać. Szybciej bez kryzy jeszcze był lekki dymek. A teraz tylko ten zapach
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Mi pomogła blaszka z dziurą 9,5mm. Auto nie szarpie. Równiutko chodzi. Tylko został problem gryzących spalin gdy temp płynu jest miedzy 50 a 70 stopni. Wiecie co to? Synchro jest równo na 0
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
No miałem już z dziurą 10mm i auto było zamulone do 1800rmp. Czytałem że wymiana egr pomaga na ileś tyś km ale u mnie po wymianie tydzień temu nic nie pomogło
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Jak jade na 4 biegu i mi szarpie to jak depne to przestaje szarpać. Wystarczy tylko troche mocniej przycisnąć gaz i ustaje. Dzisiaj jak temp na dworze była poniżej 15 stopni to silnik nie przerywał gdy delikatnie przyspieszałem
ciapek96
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta