Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie wiem co robic z moja audi


Orayle

Rekomendowane odpowiedzi

A w Polsce w jakim rejonie?

pomorskie . Ustka/ Słupsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy na zakup czegoś innego to sprowadź do kraju i powoli naprawiaj, rozumiem że dostałeś je w rodzinie po kosztach bo jeśli nie to nieźle ktoś Cie na minę wpakował, jak ktoś przez 5 lat nie zrobił w aucie kompletnie nic i twierdził, że auto bez awaryjne i nic się nie psuje to efekty tego widać teraz, naprawy będą kosztowne ale na pewno nie tyle co rozrząd we włoszech i nie musisz wszystkiego na raz robić- najlepiej byłoby dogadać się z jakimś mechanikiem forumowym co by Ci to ogarnął np. w miesiąc nawet jakby to było 300 km w jedną stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy na zakup czegoś innego to sprowadź do kraju i powoli naprawiaj, rozumiem że dostałeś je w rodzinie po kosztach bo jeśli nie to nieźle ktoś Cie na minę wpakował, jak ktoś przez 5 lat nie zrobił w aucie kompletnie nic i twierdził, że auto bez awaryjne i nic się nie psuje to efekty tego widać teraz, naprawy będą kosztowne ale na pewno nie tyle co rozrząd we włoszech i nie musisz wszystkiego na raz robić- najlepiej byłoby dogadać się z jakimś mechanikiem forumowym co by Ci to ogarnął np. w miesiąc nawet jakby to było 300 km w jedną stronę

auto jest w rodzinie od 5 lat i przez ten czas byla wymieniona pompa i alternator oraz podstawowe przeglady. Tutaj generalnie nie oplaca sie naprawiać "starych" aut bo mechanicy biorą takie pieniądze ze lepiej nowe kupić ( sama robocizna to średnio 50 euro za godzinę a nie śpieszy im sie ) tak więc kiedy przyszła pora na wymiane auta postanowiłem audice przejąć jako że zostałem bez auta po sprzedaży mojej hondy civic ufo. Auto oddałem od razu do znajomego mechanika i dalem do dyspozycji 2000 euro na naprawę.zrobił co zrobił a ciąg dalszy znacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, że się tak spytam, to do "rodziny" trafiło bezpośrednio od Włocha, czy z jakiegoś komisu, serwisu czy dealera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bylo zakupione od pierwszego właściciela włocha przez męża mojej mamy - włocha który je traktował jak każdy inny Włoch czyli ma jeździć i tyle a jak przestanie to się kupi nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącają się - tak właśnie wyglądało A4 które ostatnio oglądałem w 3Mieście - typowy Włoch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce w jakim rejonie?

pomorskie . Ustka/ Słupsk

Jak będziesz w Polsce uderz do kolegi Dev - jest mechanikiem i zna się na rzeczy to ci podpowie co i jak...No i jest ze Słupska więc masz "na miejscu" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącają się - tak właśnie wyglądało A4 które ostatnio oglądałem w 3Mieście - typowy Włoch ;)

hehe no właśnie niestety nie dbają ale za to czasem mozna coś kupić za dobre pieniądze

A w Polsce w jakim rejonie?

pomorskie . Ustka/ Słupsk

Jak będziesz w Polsce uderz do kolegi Dev - jest mechanikiem i zna się na rzeczy to ci podpowie co i jak...No i jest ze Słupska więc masz "na miejscu" :hi:

dziękować , na pewno skorzystam lepiej być nie mogło??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest nic, mi za uszczelnienie silnika, sprawdzenie walkow rozrzadu i wymiane rozrzadu gosciu krzyknal 2600 :D z czesciami oczywiscie ale to i tak moim zdaniem sporo za duzo...

Jak silnik i pompa wtryskowa jest w dobrym stanie a BAU to dobre silniki to ja bym zaryzykowal naprawe jednak licz sie i tak z duzymi kosztami.

Z ciekawosci, jaki masz olej zalany?

Edytowane przez rafal1435
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...