Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za dokuczliwe wycie? (film)


lj86

Rekomendowane odpowiedzi

No i sie doszukalem... Nie wiem czy to silnik, bo sie nie znam, wklejam tu w ciemno.

Film: https://youtu.be/32aEUIbszMo

- wyje od razu po uruchomieniu silnika

- najbardziej slychac na nierozgrzanym silniku, po kilku, kilkunastu godzinach postoju. Jak sie troche pojezdzi to nie.

- najbardziej slychac wewnatrz kabiny, nasluchiwalem pod maska i jakos nic

- slychac bez wzgledu na bieg (jalowy takzy) i bez wzgledu na to czy wcisniete jest sprzeglo czy nie

- w trakcie jazdy najbardziej przy hamowaniu silnikiem, przy mniej niz 2000 obrotow

- pojawilo sie to z dnia na dzien, po deszczowej nocy

Ehhh, a w portfelu pusto. Co to jest? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania, u mnie w 1.8 ARG zaczyna się podobne wycie, jednak w mniejszym stopniu. Słychać to podczas ruszania, i przy niskich prędkościach na 1 i 2 biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się w to wsłuchać ale jakoś nie mogę, nic tam niepokojącego nie słyszę :P

A jak odpalasz auto na tym filmiku to pierwszy raz w tym dniu? Chciałbym, żeby mi tak odpalał po nocy na dyk jak tu na filmiku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się w to wsłuchać ale jakoś nie mogę, nic tam niepokojącego nie słyszę :P

A jak odpalasz auto na tym filmiku to pierwszy raz w tym dniu? Chciałbym, żeby mi tak odpalał po nocy na dyk jak tu na filmiku :P

Wycie jakieś jest. Jakby taka stara syrena. Szczególnie słychać przy dodawaniu gazu.

PS. Jedynie mówię co ja słyszę. Kolega może mieć głośniki/słuchawki, które jakościowo są bardzo nisko i wiele dźwięków po prostu nie dociera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wyraziłem swoją opinię :P

Ja nic niepokojącego nie słyszę, auto elegancko odpala, jeździ więc nie szukaj. Ja się na sobie przekonałem, im więcej dołożyłem tym bardziej nie można dojść końca, a na prawdę tylko rzeczy zrobiłem u Siebie, że nikt by chyba nie włożył w takie stare auto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...