Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T AEB wymiana turbo na K03s


artur1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim a4 1.8T AEB zaczyna kończyć sie turbo (zaczyna puszczać olej ) pewnie nie jeden myslał o przyszłościowym tuningu tak samo i ja mysle więc chcę wlożyć nowe turbo od 1.8T BEX moje pytanie brzmi czy mozna jeżdzić na takim turbo seryjnym programie i czy nie będzie przeładowywało? bo tak myślę że sztanga otwiera się tak samo jak w zwykłym k03. Mam cały wydech z Kwasówki o większym przekroju jeszcze nie zamontowany no i planuje modernizacje dolotu w przyszłości celuje w 210km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaz p&p. Nic nie bedzie sie dzialo niepokojacego. Od razu rob virusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dev właśnie o taka odpowiedz mi chodziło virusa zrobie po modach pozdrawiam


witam odpisuje po montażu k03s do 1.8t aeb wiadomośc dla potomnych nic nie przeładowywuje samochud chodzi normalnie z programem seryjnym ,koledzy nastepny problem to wydech co moge wsadzić zamiast seryjnego katalizatora chodzi o to żeby było tip top na przeglądzie wiem wszyscy napiszą Downpipe ale z tym jest problem na przeglądzie dodam że wydech cały leży do montażu z Kwasówki o większej srednicy oprócz kata .Czy ktoś ma jakieś informacje czy katalizator z 1.8T bex będzie wydajniejszy proszę o poradę ?

Edytowane przez artur1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie wydajnieszy to zalezy od jego stanu, wsadzaj DP i sie nic nie martw o przegląd, ja już po 2 przeglądach i ani słówka nie pisneli o braku kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...