Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o interpretacje dawek paliwa


Daro 77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam prośbę do Was Moglibyście pomoc mi w interpretacji poniższego zdjęcia, na ciepłym silniku moje audi dostaje wscieku i sie telepie niemiłosiernie dziś podpiąłem kompa kolegi i wyskoczyły mi takie dawki paliwa podpowiedzcie czy pompki mam do wymiany ???

http://www.directupload.net/file/d/4328/v479v2fh_jpg.htm

Może to niewiele ale na obecna chwile dysponuje takim czymś.

Dzięki za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas telepie na wolnych obrotach, czy zaczyna dopiero telepać po chwili pracy na biegu jałowym ? ( np. po przegazowaniu lub zatrzymaniu się )

Auto normalnie jeździ , ma moc i nie czka się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas telepie na wolnych obrotach, czy zaczyna dopiero telepać po chwili pracy na biegu jałowym ? ( np. po przegazowaniu lub zatrzymaniu się )

Auto normalnie jeździ , ma moc i nie czka się ?

U mnie jest to o co pytasz :) czka mu się z dołu i telepie na jałowym po zrobieniu kilku km jak pracuje na jałowym. Ponowne odpalenie auta nic nie daje. Musi postać kilka godzin żeby przestalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dostaje telepawek dopiero w okolicy 50 stopni i potem im cieplejszy tym gorzej auto jedzie normalnie i spalanie tez jest ok wystarczy dodac minimalnie gazu i wszystko jest ok

Edytowane przez Daro 77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dostaje telepawek dopiero w okolicy 50 stopni i potem im cieplejszy tym gorzej auto jedzie normalnie i spalanie tez jest ok wystarczy dodac minimalnie gazu i wszystko jest ok

Wygląda na uszczelnienia pompowtrysków.

Przydały by się logi 013 , 018 i 023 na biegu jałowym , na zimnym od momentu odpalania i potem na rozgrzanym po przegazówce .

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś auto poszło do mechaniora wymienione uszczelniacze śruby podkładki i regulacja telepanie ustało i ogólnie komfort jazdy diametralnie się zmienił dziękuje Panowie za podpowiedzi i temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkowy przykład prawidłowej reakcji na takie objawy :decayed:

To tak dla potomnych, którzy zazwyczaj przy takich objawach wymieniają albo regenerują pompki :P

:thumbup1:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...