Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi BPW


jan1audi

Rekomendowane odpowiedzi

http://vaglog.pl/log_259641.html

http://vaglog.pl/log_259642.html

Witam czy ktos moze mi zdjagnozowac logi. Dodam ze glowica byla juz wymieniana, gniazda dobre uszczelniacze nowe sruby tez wszystko ladnie piekni ustawione a tu jest jak jest. Cisnienie na cilindrach na kazdym 31-32 bary. Dodam ze na zimnym jak jade na 1dynce bez gazu to kopci na bialo. Co sadzicie o tym. Gniazda nie sa z ostrymi krawedziami bo pompek nie moglem wyjac z niej jak zmienialem uszczelniacze. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski nie sa padniete napewno bo byly zamieniane na 3 cylindrze byla duza plusowa i nadal zostala duza plusowa po podmiance wtrysku z 3 cylindra na 4cylinder. Tym bardziej ze sprawdzala mi go firma i jest niby dobra. Co do gniazd glowica jest lepsza niz byla poprzednia bo juz jestem po wymianie jednej tamta miala ostre krawedzie wiec za kazdym razem byly sciete uszczelniacze jak zmienialem je miejscami i nie bylo problemu zeby wtryski wyjac a tu siedza sztywno i trzeba sie ostro pomeczyc zeby je wyjac dodam ze glowica nie ma ostrych krawedzi i jest od passata 1.9 tdi 130km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak auto moc wszystko jest ok. Przyspiesza elegancko tylko ze na zimnym silniku zaczym odpali to te obroty dziwnie skacza nie ma takiego czegos ze odrazu wskakuja kolo 1000obr tylko kuleje 300obr 500obr a potem swoje zlapie i spory bak bialy. Potem jak sie jedzie na 1dynce bez gazu to tez kopci na bialo. Co do listwy jak demontowalem wtryski to patrzalem napiecie i bylo 1.9v na kazdym tak ma byc czy za male napiecie?

Juz praktycznie wszstko bylo sprawdzone. Wymieniona glowica mam teraz od passata 1.9 130km. Sprawdzone bylo cisnienie na cylindrach ale bylo w pozadku 31-32bary.uszczelniacze na pompowtryskach wymienione i pompki tez byly zamieniane. Objawy o ktorych pisze wystepuja na biegu jalowym bez gazu jak dodam gazu wszystko jest ok dodam ze silnik po nagrzaniu nie kopci. Nie bierze oleju ani plynu chlodzacego z tym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...