Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Znaczek quattro


escalade22

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każde audi a4 w wersji quattro powinno mieć znaczek quattro z przodu i z tyłu. Mnóstwo jest ogłoszeń, że niby wersja quattro, a z przodu na grillu nie ma takowego znaczka, co ciekawe z tyłu jest. Czy to oznacza, że auto było bite, czy może wychodziły takie wersje? A jak to jest u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylo quattro to i byl znaczek z przodu.

Niekoniecznie bite. Np mogl sie komus sposobac znaczek.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam znaczka ani z przodu ani z tyłu :decayed:

Wszystko chyba zalezne od tego jak ktoś sobie konfigurował autko podczas zakupu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze w quattro jest znaczek, po za tym niektórzy go specjalnie wyciągają .

Ja mam znaczek na przedzie ale z tyłu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od konfiguracji początkowej, w niektórych modelach jest na listwie wewnątrz nad schowkiem... ale też nie we wszystkich... gorzej jak napis jest a jest ośka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu :audi: jest wzmianka, że oznaczeń zewnętrznych może na życzenie klijenta nie być! Ale w środku na listwie nad schowkiem to chyba zawsze są :mysli:

odnośnie wnętrza to jestem prawie pewny , że montują zawsze , jeżeli jest quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się: w środku jest zawsze, a przód/tył można zamówić bez i jest wtedy do tego specjalny kod na wlepce, oznaczający że samochód bez oznaczeń/znaczków. Oczywiście jeżeli jest ta opcja, to nie ma także silnika na klapie. Ja właśnie tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...