Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech z 2.8 do S4 B5


Klein

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Panowie szukam pomocy! W mojej okolicy jest nie możliwe dostać wydech oryginalny do eski, szukam oryginalnego wydechu ponieważ mam pusta rurę wrzucona bez zadnego tłumika i doprowadza mnie juz do szału! Jest możliwość wsadzenia wydechu z a4 b5 2.8? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podloga jest taka sama woec tylna część od srodkowego powinna pasować. Tyle ze moim zdaniem jest to poroniony pomysł wsadzac wydech z n/a do biturbo, poszukaj na olx z przesylka wydech rs4 b5 masz wieksze srednice samych tlumikow przez co mozesz wygenerować wieksze przepływy. Ja mam u siebie wywalone katy i prekaty i dwa tlumiki z rs4 srodkowy i końcowy. Jest mega cicho gdy jezdze normalnie, w srodku jak seria. Dopiero pod butem zaczyna byc slychac v6ke i syk spalin pedzonych z dwoch turbin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam mozliwosci zapodania części z polski, a tutaj o części do rsa to naprawde jest cieżko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem, że siedzisz w USA hmm to może jakiś aftermarketowy dedykowany do S4 B5 w stanach dostępność gratów do S4 B5 powinna być przeogromna, tylko musisz szukać na forach typu Audizine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zakupiłem na chicagowskim forum s4 b5 wydech oryginalny za 50 baków [emoji51] teraz tylko czekam na łącznik elastyczny i pasuje ogarnąć [emoji123]911b1ce29b9291c576fc723a2f241c64.jpg886de582a49ef099504dc0802d9851bd.jpg9192f94f0583a4dd5cf849c50d7e1c0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...