Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sonda Lambda wycofana z produkcji


--Rafcio--

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jakie masz dalsze plany. Bo ja też mam problem z sonda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę odłożyć na nową 0 258 006 014 albo uniwersalną 0 258 986 615. Pewnie do nastepnego miesiąca bo aktualnie mam inny plan na wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kup taką jak ma być nie uniwersalną. Wydasz raz a dobrze, 200 zł to nie majątek a zwróci się w paliwie i zadowoleniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nowej takiej nie idzie dostać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi wyżej on ma dojścia do tego. Jak troszkę się z budżetem podniosę to też wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idź do ASO i kup. Co za problem, suto przecież nie ma 40 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na priw

Mam dobre używki w dobrej cenie

Diagnostyka komputerowa gratis

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Klejk idzie dostać taką nową fabrycznie nową. Na zamówienie z Niemiec około 3 dni i cena 201 zł.

Szkoda, że tak daleko mamy do siebie, chetnie bym wykręcił i użyczył na testy swoją :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAbanos to też powinno latać za stóweczkę nowa Boscha tylko wtyczke przełozyć, co o tym myslisz http://allegro.pl/sonda-lambda-renault-0-258-006-953-i6199959776.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno działać :-) wstrzymaj się miesiąc, uzbieraj jescze stówkę i kup oryginał. Pamiętaj, że nie stać nas na tanie rzeczy :-)

A co do pytania, myślę, że to pół środek, podaj adres to wyśle Ci swoją starą co pisałem o niej, jakoś działała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie skąd jak można zamówić? Masz jakieś wtyki:p bo też bym wolał nowy oryginał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci zamówić, 201 zł ale dopiero po długim weekendzie bo we wtorek jade do Sarbinowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no spoko to się odezwę na dniach do CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonda bada skład spalin , wystarczy aby liczba przewodów sie zgadzała i wszystko działa na 100 % ja am załozone nie oryginalne 4 przewodowe , stare były na 3, dorobiłem tlyko mase z aku i wsytsko smiga juz rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 przewody to nie wszystko też jest ważny rodzaj czy to planarna czy palcowa, jedna ma mniejszą moc grzałki druga większą i też mają 4 przewody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym Mortek1986 ty masz inny motor, inny silnik pod maską, nie masz turbiny, trochę inne wymagania dokładności są u ciebie a inne w silniku powtarzam raz jeszcze AEB który nie ma czujnika ciśnienia doładowania!!! i tu sonda najlepiej aby była ori Bosch bo tak ją Niemcy dobrali i niechaj tak zostanie :) Rafcio wysłałem Ci paczkę pewnie jutro będziesz miał:) Proszę Cię na forum o wyrozumiałość, żeby była jasna sprawa, i jedna i druga sonda u mnie działała, nie było błędów i była moc, jednak od roku leżały obie nie używane w komórce więc nie wiem co z nimi będzie teraz, mam jednak nadzieję, że zadziałają i zdecydujesz się na ori:) A jak zadziałają to prześlij je następnym potrzebującym:) Rano ruszam nad morze :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony w Twoją stronę, oczekuję na te sondy i zobaczę, jak odżyje to auto, nowa i tak musi być to nie podlega dyskusji. Nad morze mówisz, szykuje się urlop :P Tak mnie nakręciłeś tym, że sonda może stwarzać taką przepaść w mocy, że się doczekać nie mogę :kox: bo teraz jedzie jak wóz z węglem a jest to ostatnia rzecz w tym aucie, która jest niesprawna.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam się ma temat? Zalozyles nowa? Jak to jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...