Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sonda Lambda wycofana z produkcji


--Rafcio--

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję ostatnio sondy lambda do swojego 1.8T, dużo obczytałem już że wiele zamienników nie działa poprawnie. Zastanawiam się nad kupnem takiej uniwersalnej, niby wszystko sie pokrywa http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3016321622171-0_258_986_615-sonda-lambda.html

Tak jest według ETKI

dbbqd9ah.jpg

Pytanie do Was czy można to śmiało brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Dev to nie podejdzie, czarna a brązowa wtyczka to jest róznica i jeszcze ta brązowa ma na górze po lewej strony takie zabezpieczenie ze nie wsunie tego. Wszystkie strony kopiują prawie, że sonda nadaje się od 1995 do 2001 a w tych latach produkcji było z 4 róże sterowniki do AEB, u mnie siedzi ten najstarszy na pięć małych kostek.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przymierzam się właśnie do tej, ciekawe czy to będzie działać poprawnie,chyba dużego wyboru nie mam albo używka która nie ma mniej jak 200tys przelotu albo ta uniwersalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego 2.6 dałem sobdy od 2,8 wszystko smiga super,nie powinienes miec problemów, chodzi tylko o wtyczke i ilosc przewodów, moze byc nawet z 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego 2.6 dałem sobdy od 2,8 wszystko smiga super,nie powinienes miec problemów, chodzi tylko o wtyczke i ilosc przewodów, moze byc nawet z 1.6

No troche sie mylisz, ja za pierwszym razem tez myslalem ze jak podam pojemnosc kod silnika to kupie dobrą a jak pozniej doczytałem lepiej to jest to mylące, dostałem sondę do nowszego AEB 260zł w błoto i juz komputer nie widział sondy, błąd grzałki i sonda stała na 1V. Od tej pory kupuję takie rzeczy tylko po ETCE, numerze sterownika i VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://google.plczesc/sonda-lambda,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,1-8-t-150km,5-253-4615-100729-0-30-0258006014.htmlto jest twoja. Parę miesięcy temu sam szukałem. W IC mogą Ci sprowadzić na specjalnie zamówienie. Nie wiem po ile. Ja kupiłem używke na allegro. Kable całe, sonda w miarę czysta była. Oczywiście za drugim podejściem. Za pierwszym razem dla sprzedającego literka za numerem nie robiła różnicy. Ale zwrócił i za sondę i za przesyłkę. Także się upewnij, że dobrą kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam między używką która ma nie wiadomo ile nalatane a nową uniwersalną Boscha , która niby powinna działać. Czekam na zdjecia numerów sondy od goscia bo nie chce sie bawic w odsyłanie i kombinowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku kupiłem nową oryginalną Bosch i działa idealnie, zanim ją kupiłem to przerobiłem cztery inne, jedną uniwersalną nową i trzy używane wszystko o kant d*py rozbić. Kupiłem nówkę i po temacie. Zaraz numer sondy podam. Też mam AEB, najlepszy silnik :)


Bosch 0 258 006 014

Kosztowała mnie 182 zł w IC rok temu, nie baw się w używane lub uniwersalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest taki drobny szczegół że juz ich nie produkują :kwasny: . Pytałem w IC i mówią że mogą mi sprzedać jakies Denso DOX ale ja tego nie chce bo wiem z tego co obczytałem, że nie bedzie działać.

mh8tl3s8.jpg

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zobacz co i jak, wez mi jeszcze powiedz, jakaś różnica w mocy pomiędzy padniętą a nówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...