Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem z autem. Otóż na benzynie wszystko ok. A na LPG w granicach obrotów 3-4,5 tyś. jakby obroty przez moment stały (zatrzymały się), po chwili zaś auto przyspiesza dalej (pedał gazu cały czas wciśnięty). Co może byś przyczyną ?? Turbo? Tylko w tych obrotach takie coś się dzieje. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe cisnienie na reduktorze, depniesz mu i spada cisnienie ponizej 1 bara, przez to nie chce jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą też być świece, cewki najpierw to sie objawia na gazie bo potrzeba lepszej iskry a jak juz bedą calkowicie rozwalone to pojawi się to na benzynie. Ale to są tylko moje przypuszczenia może to być całkiem co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwce kble dawały by o sobie wczesniej znac, nie koniecznie pod obciazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czuć lekkie falowanie obrotów ja auto stoi odpalone na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryszkiwacz z woda, uruchomauto i popryskaj po cewkach swiecach ,od razu pokaze czy cos kuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zobaczysz,bo niby jak, jak cewki są wciskane w otwory głowicy na świece,niektórzy dają jakieś głupie porady,a nawet nie spojrzą jakiego silnika temat dotyczy,jedz do gazownika tylko kumatego,wypadało by też sprawdzić czy niema jakiś błędów.

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to z tym spryskiwaczem to sam też się dziwiłem jak, bo cewki są schowane. Błędy sprawdzałem. Nic nie pokazuje, a nawet sie nie pali check. Tylko jak konkretnie depnę na gaz to w tych granicach obrotów o których pisałem w temacie check mruga jak kieunkowskaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to bym jechał do gazownika jakiegoś kumatego,żeby sprawdził parametry podczas jazdy,możliwe że wystarczy regulacja,ewentualnie wyjdzie co jest do wymiany.

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie tylko ze od ok 2 tysi do 3 przerywa, bylem juz u gazownika, podpiety byl komp i jazdy probne, bledow brak czasy wtryskow ok, cewki nowe, swiece nowe, bez zmian

na pb wwszystko ok, we wtorek jestem umowiony jeszcze raz bo to grubsza robota, ale chcialem tu zapytac czy mial ktos podobny przypadek? i moze mnie nakierowac na ewentualna usterke

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ewidentnie wygląda na zje.... mapę gazu skoro na pb jest ok. Miałem tak samo na wyższych obrotach ( migał check ). Gaziarz ustawiał na postoju i w czasie jazdy. Okazało się, że było za ubogo. Kolega z klubu Tomekb7 mi pomógł. Ustawiliśmy mapy po vagu i nie ten sam samochód. Pali mniej i jedzie lepiej. Teraz log 32 ma - -1.5 i - 1.5. Wiadomo, że się zmienia ale 2 nie przekracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po klopocie, okazalo sie ze ktorys wtrysk( barracuda) nie domagal, ktory? cholera wie bo wg kompa byly wszystkie ok, po zalozeniu nowego kompletu wszystko wrocilo do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po klopocie, okazalo sie ze ktorys wtrysk( barracuda) nie domagal, ktory? cholera wie bo wg kompa byly wszystkie ok, po zalozeniu nowego kompletu wszystko wrocilo do normy

Wtryski gazu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...