Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Potrzebuję pomocy odnośnie 2 błędów:

17538

Regulacja mieszanki paliwa (mnożnikowa) (blok 2) mieszanka za uboga.

17536

Regulacja mieszanki paliwa (mnożnikowa) (blok 1) mieszanka za uboga.Za niska wartość rezystancji.

Zapaliła mi się kontrolka check błędy skasowane ale po jakimś czasie znowu mi wyrzuca te błędy,co może być przyczyną tego.

Samochód mam w gazie,przed zamontowaniem instalacji lpg wszystko było ok.

W sumie to na benzynie nie jeździłem długo bo zaraz jak kupiłem autko to dałem do gazownika.

Na początku wszystko było cacy ale po paru miesiącach zaczęła sie przygoda z CHECK i tak do dziś.

Może ktoś miał to samo i udało mu się wyeliminować te błędy.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Opublikowano

Może wystarczy tylko wyregulować lpg.

Opublikowano
  • Autor

Byłem u gazownika mieszanke paliwa ustawił mi na bogato

Może ma jeszcze zwiekszyć?

Opublikowano

w bardzo prosty sposób można się przekonać czy winien jest gaz skasować błąd i jeździć na Pb jeśli błąd nie wróci znaczy że coś z gazem

Edytowane przez Kruk_89

Opublikowano

Jeśli wróci błąd na PB to winny może być przepływomierz, lub zanieczyszczona przepustnica. Lecz gdy na benie nie będzie problemów to wina LPG. Jest możliwość taka że reduktor nie wyrabia, lub wtryski.

Napisz jaki masz ten zestaw założony

Opublikowano
  • Autor

zaraz sprawdze i napisze


Reduktor: KME SILVER

Układ sterujący STAG: 300-6 ISA 2

Listwa wtryskowa: VALTEK

Opublikowano

Zestaw przewidziany niby na ok 200km wiec powinno obsłużyć bez problemu, moim skromnym zdaniem powinieneś wybrać sie do gaziarza na dokładne ustawienie.

Być może nie są ustawione mnożniki w całym zakresie obciążenia i dlatego przy niektórych obrotach może zubożać mieszankę przez co wyskakuje błąd

Edytowane przez Mateuszek1001

Opublikowano

zaraz sprawdze i napisze

Reduktor: KME SILVER

Układ sterujący STAG: 300-6 ISA 2

Listwa wtryskowa: VALTEK

Zestaw raczej z niższej półki jeżeli chodzi o wtryskiwacze, widzę że nie szkoda Ci silnika na tanie wtryski LPG, ale tak to jest jak każdy chce najtaniej. Chcesz oszczędzać podczas jazdy na LPG? nie oszczędzaj kasy na dobrą instalacje i dobrego montera.

Błąd zapewne spowodowany jest nieprawidłową regulacją gazu, sprawdź to jak najszybciej, jazda z ubogą mieszanką może doprowadzić do uszkodzenia silnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.