Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wzmocnione sprzęgło a nie wysprzęglanie?


michal656513

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem związany jest ze sprzegłem, otóż po wszelkich modach przy silniku(awx, 216, fmic, soft, itp.) seryjny dwumas nie wytrzymał, założylem sztywne koło b4 i zestaw sprzegla sachs tarcze obito kevlarem, do docisku dołożyłem drugie słoneczko odpowiednio przycięte, zamach stoczony o 2,5 mm i po złożeniu pojawił się problem, nie moge wbic 1 i wstecznego biegu, reszta biegów wchodzi, jesli na zgaszonym silniku wbije 1 i na sprzegle odpale czuc tak jakby delikatnie zaczynało od razu brac i na desce zapala mi się kontrolka hamulców. sprzęgło trzyma moment bardzo dobrze podczas jazdy, nic nie popuszcza. co może być winą?? puchnący waż od wysprzeglika? dodam że pedał chodzi ciężej niż przedtem ale bez przesady nie jest tak zle

Edytowane przez michal656513
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrobiony komplet sprzęgła jak dla mnie, nie wysprzegla do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mocno ztoczone koło zamachowe i tu problem jest. Odpowietrzone dobrze sprzęgło? Płyn nowy?

Sprawdź czy przy nie wcisniętym do konca sprzęgle da się wbić bieg. Czyli wciśnij w połowie i sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się w połowie wbić biegu, koło zamachowe stoczone 0,5 mm docisk 1mm ze strony przylegania do tarczy i 1 milimetr te "żelazka" czuli łacznie grubość drugiego słoneczka. a istnieje jakas regulacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...