Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo w 1.6 czy to zda egzmin może ktoś wie


chlondzik

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu ten silnik jest zbyt słaby do tak ciężkiego auta. Mozna jeszcze poprostu odciążyć auto-wyszabrować wszystko i zostawic siedzienie, kierownice i silnik:-D fikcja! Albo NITRO....hehehehehe

No dokladnie ... I nie ma co kombinowac, tylko cieszyc sie i robic to co sie ma, albo zmieniac na mocniejszy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co mozna by zrobic z 1.8 ADR by bylo mocniejsze :> :D tzn dynamiczne.. i nie sciemniac mi tu o zmianie :D:D przyzwyczailem sie do mego :a4fan: hehehe podobno mam nie typowy rozrzad bo gdy wymienialem nie moglem dostac rolek napinacza i prowadnicy ... jest w zestawie za jakies 1200 zl i jeszcze trzeba sprowadzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co mozna by zrobic z 1.8 ADR by bylo mocniejsze :> :D tzn dynamiczne.. i nie sciemniac mi tu o zmianie :D:D przyzwyczailem sie do mego :a4fan: hehehe podobno mam nie typowy rozrzad bo gdy wymienialem nie moglem dostac rolek napinacza i prowadnicy ... jest w zestawie za jakies 1200 zl i jeszcze trzeba sprowadzic :D

jak mi powiesz, że nie znalazłes na ten temat nic na forum to wpadnę w SZAU :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...