Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyświetlacz (fis) - drobny problem


Dinson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie chciałbym przywitać cieplutko wszystkich fanów, posiadaczy i ekspertów Audi :) Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B5 FL 1999 1.9 TDI Sedan od 4 dni. Przechodząc już jednak do sedna sprawy - zauważyłem problem z wyświetlaczem (być może to nie problem i tak ma być, ale chciałbym zapytać). Przy odpalaniu samochodu wyświetla się ikona "OK" i wyświetlacz świeci, a gdy auto jest już odpalone jest czarny i nic nie pokazuje. Wydawało mi się, że ma on również za zadanie pokazywać spalanie, temperaturę zewnętrzną oraz stację radiową (w moim przypadku odpada, gdyż nie posiadam fabrycznego radia). Po kliknięciu lewego guzika na liczniku (prawy jest bodajże do kasowania licznika przejechanych kilometrów i regulacji intensywności podświetlenia zegarów) prezentują się m.in. "Service", ikonki oleju, hamulców itd. itd. - wydaje mi się, że jest to po prostu demo.

Czy ktoś z Was posiadał taki problem? Czy może tak powinno być? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjęcie zegarów ale domniemam że masz 1/2 fis i podczas jazdy powinien wyświetlać tylko temperaturę zewnętrzną. Jeżeli nie wyswietla nic to albo uwalony czujnik orzed chłodnicą albo wypalony wyświetlacz który staje się niewidoczny jak sie nagrzeje.

Tapnięte z HUAWEI P8

Edytowane przez machina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam jak zrobić zdjęcia, więc podsyłam filmik znaleziony na YouTube (mam dokładnie takie same zegary): https://www.youtube.com/watch?v=hxcgDUXwP4U.


Odświeżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak kolega wyżej pisał. Posiadasz pół fis i jedyne co tam będzie Ci się wyświetlało w czasie jazdy to temperatura zewnętrzna. Jeśli jej nie widać to prawdopodobnie czujnik walnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...