Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AML] Moje skromne A4 ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i przedstawiam moja A4 2.4 v6

Tak wygladala jak ja kupilem, typowy standard

srodekun7.jpg

audizh3.jpg

bokyl7.jpg

Myslalem nad felgami....i w tym czasie znaczki z tylu zostaly sciagniete

rs6ziemiafb2.jpg

boknagalardolr3.jpg

1001148sbu8.jpg

dsc1659bw3.jpg

po dluzszej chwili wymyslilem i kupilem 18" RS6 z oponami 225/40/18

dsc1509db4.jpg

dsc1512wq9.jpg

DSC_1753.JPG

dsc2660zc2.jpg

dsc2810vd1.jpg

dsc1757pb2.jpg

do tego zostal jeszcze zalozony zestaw HID 6000k. Narazie to tyle z moich przerubek. Mysle jeszcze nad lusterkami od RS4 matt, 30-40mm w dol a potem zobaczymy :)

Pozdrawiam

Opublikowano
:good: wszystko cacy tylko kiera nie po tej stronie p
Opublikowano

bardzo fajna a4... gustownie liznięta :)

tylko gleby jej brak

bierz zdecydowanie -40 lub wiecej bo w anglii sa lepsze drogi niz u nas to mozna glebe robic

gratki

Opublikowano

gleba koniecznie, felgi moje ulubione :naughty: pogratulować :hi:

Opublikowano

Furka wypasiona, mody cynka :good::hi: Tylko nie lubie jak pasazer trzyma kierownice :-D :naughty:

Smiesznie to wyglada na fotce, kwestia przyzwyczajenia

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Gratulacje. Cudowny silniczek, ta jego praca.... V6 :notworthy: nic dodać nic ująć :good:

Opublikowano

V6 to V6 :decayed: bardzo ładny kolorek też :good: mi tam i bez tej gleby sie podoba :tongue4:

Opublikowano

fajny, nawet bardzo, ale jeden minus... automat :kox: jak wrócisz do polszy daj znać przerobimy na naszą mańkę :hi:

Opublikowano

bardzo ładna :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje wszystkim za wasze opinie :)

Co do automatu to nie narzekam, mialem wczesniej A6 C4 na manualu i powiadam wam ze idzie sie namachac tymi biegami a szczegolnie w Londku :) wiec wole automat. co do gleby to jezeli zostawie sobie to autko to pewnie poleci w dol, jedno jest pewne zderzak od S4 musi byc :)

cos na ten typ :)

dsc2818lw1.jpg

pozdro

P.S jednego mi tylko brakuje ... QUATTRO

Opublikowano

fajny, nawet bardzo, ale jeden minus... automat :kox: jak wrócisz do polszy daj znać przerobimy na naszą mańkę :hi:

To kolejny wielki plus - automat.

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za wasze opinie :)

Co do automatu to nie narzekam, mialem wczesniej A6 C4 na manualu i powiadam wam ze idzie sie namachac tymi biegami a szczegolnie w Londku :) wiec wole automat. co do gleby to jezeli zostawie sobie to autko to pewnie poleci w dol, jedno jest pewne zderzak od S4 musi byc :)

cos na ten typ :)

dsc2818lw1.jpg

pozdro

P.S jednego mi tylko brakuje ... QUATTRO

Święta racja z QUATTRO a i z automatem jest relaks zwłaszcza w Lądku :decayed:

Widać, że kolega dużo się udziela w Londyńskim FanClubieA4 :wink4:

Jeżuuuuu ale fajowe laki na tej :a4fan:

Na zdjęciu widać, że pierwszy wypust S4(lampy i kierunek przed liftowe)

Jak bedziesz chciał przyciemniać szyby to zapraszam do Skyline :

Skyline Solar Control Ltd

1 Tudor Enterprise Pk

Tudor Rd, Harrow, HA3 5JQ, London, United Kingdom

+44 20 84260574

Opublikowano

już dziś mówiłem, że ostatnio dużo automatów nam przybywa :gwizdanie:

zacne autko, mógłby byc dieselek :wink4:

ale plany mi sie podobaja.

Kurde zawsze się chciałem przejechać autem z kierą po prawej stronie... kiedyś siedziałem w takim pasku, ale był niezdolny do jazdy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Święta racja z QUATTRO a i z automatem jest relaks zwłaszcza w Lądku :decayed:

Widać, że kolega dużo się udziela w Londyńskim FanClubieA4 :wink4:

Jeżuuuuu ale fajowe laki na tej :a4fan:

Na zdjęciu widać, że pierwszy wypust S4(lampy i kierunek przed liftowe)

Jak bedziesz chciał przyciemniać szyby to zapraszam do Skyline :

Skyline Solar Control Ltd

1 Tudor Enterprise Pk

Tudor Rd, Harrow, HA3 5JQ, London, United Kingdom

+44 20 84260574

Dzieki jak sie juz namysle to pewnie podjade. A ty jestes w Londku? jak tak to zapraszam na spota prawdopodobnie 20.12 w Oxford.

Opublikowano

Dzięki jak sie juz namyśle to pewnie podjadę. A ty jesteś w Londku? jak tak to zapraszam na spota prawdopodobnie 20.12 w Oxford.

Niestety, już mnie tam nie ma od 3 lat. To warsztat kolesia u którego pracowałem 1,5 roku. Teraz mam swój "Tint Garage" pod tą samą nazwą w Szczecinie :decayed: ale polecam kolesia bo jest naprawdę dobry i robi bez demontażu szyb :good:(ja zresztą też)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.