Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zregenerowane turbo źle dmucha.


CreShu

Rekomendowane odpowiedzi

creshu jakies te swiece wkladal beru, to jakies platyny czy zwykle.Poreszto musze sie kiedys z Toba spotkac na podmiane przeplywki bo u mnie znow jest odwrotnie niz u Ciebie bo zawyża, niewiem czy jest trafiona. Druga sprawa to n75 wydaje mi sie ze jest nieszczelny i nie daje rady sztangi do konca wyciagnac.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba sobie daruje , turbo inne pompuje tez 0.6 bara ,ale kur** gdzie te 150km :/ pisk na dwojce zapomnij ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio u mnie teraz przemycie prxeplywki pomogło ale na jakiś czas. .auto znów oslablo wiec wymiana jednak mnie czeka. N75 możesz sprawdzić wyjmij i sprawdź jak przepuszcza bez i po dostaniu napecia

Rafcio u mnie teraz przemycie prxeplywki pomogło ale na jakiś czas. .auto znów oslablo wiec wymiana jednak mnie czeka. N75 możesz sprawdzić wyjmij i sprawdź jak przepuszcza bez i po dostaniu napecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zawor jak podpialem pod kompresor to od 0.3 bar lekko syczy do dolotu a przy 0.5 to juz powietrze leci konktetnie. Obstawiam ze przez to od spodu jest prawie przeladowanie, przeplywka duzo pokazuje i komp tnie doladowanie jak moze, ale to bedzie pewne dopiero jak podmienie n75 albo zapne bypassa wezykiem turbo-grucha i wtedy obczaje jaki przeplyw i jakie duty cycle n75. Po mojemu to nieszczelny zaworek mozna porownac do dziurawej gruchy wg.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy bedziesz to sprawdzal ? Powiedz mi ..zanim miales te problemy z turbina itd i miales działające audi to jak to 1.8t szło? Wciskało w fotel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupilem , to wydawalo mi sie ze jest dobrze , ale po wyjeciu turbo klapka wg otwarta bo pekla mi ta sztanga co otwiera przy5tys wciskal w fotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze co jak co ale zwykle 1.8t 150km bez żadnych modyfikacji tak sobie jedzie. Jakoś się tam odpycha ale żeby wciskalo jakoś w fotel to nie ;) na wiosnę idzie remont silnika i fmic + wirus na 180km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...